2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

وقتایی که قهرم شوهرم با گل بیاد خونه.یعنی بهترین لحظه زندگیمه چون بی نهایت عاشق گل هستم .ولی خیلی وقته ازعید تا حالا گل نگرفته برام 😐البته اصلا دیگه. مثل سابق بحث هم نداریم😂😂😂ازوقتی باردارشدم اصلا دعوا نمیکنم غر غر نمیکنم خیلی دختر خوفی شدم 😅ولی دلم برای دعوا و غر زدنم تنگ شده ولی حسش نیس😂😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
وقتایی که قهرم شوهرم با گل بیاد خونه.یعنی بهترین لحظه زندگیمه چون بی نهایت عاشق گل هستم .ولی خیلی وق ...

همین که بحث ندارید شکر کن عزیزم 

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂

ماال من مال وقتیه که 

تو عروسی خواهر همسرم که هنوز نسبتی نداشتیم

با همسرم دعوام شد.

اومد رد بشه ناخواسته تنه زد منم با مغز پرت شدم وسط سالن، خیلی عصبانی شدم دادزدم مگه کوری؟

نگام کرد دودستاشو برد بالا گفت معذرت می خوام 

گفتم که چی بشه 

کم مونده بود سرم بخوره به میز لباسام کثیف شد

گفت عذرخواهی کردم ندیدمت 

دوبار جیغ زدم الکی علیه السلام بازی درنیار سرتو بگیر بالا....

یهو داد زد واسه چی هی صداتو میبری بالا 

گفتم معذرت می خوام دفعه آخرت باشه جیغ میزنیا 

منم بغض کردم مامانش اومد جدامون کرد.... 

باقیشم طولانیه بخوام بگم 

اما اون شبو خیلی دوست دارم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
همین که بحث ندارید شکر کن عزیزم 

😅ولی گاهی وقتا بحث وغر غر خوبه چون نمک زندگیه 😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ماال من مال وقتیه که  تو عروسی خواهر همسرم که هنوز نسبتی نداشتیم با همسرم دعوام شد. اومد رد ...

وای چه باحال 

مثل فیلم پسر آدم دختر حوا 😍

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂
وای چه باحال  مثل فیلم پسر آدم دختر حوا 😍

آخر شب تو رختخوابم کلی گریه کردم

دیوانه وار عاشقش بودم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))