2733
2734
عنوان

خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3282 بازدید | 183 پست
خواهر منم بزور بهم ميگفت كه با شوهرم ازدواج نكنم 😳😳ازدواج كردم ديگه باهام حرف نزد شب عروسي هم كه گ ...

خواهر منم  تا ۶ ماه  حتی جواب سلام منو شوهرمو نمیداد به زور مادرم   باهمون  سلام میکرد 

الانم مادرم  از عهده ی  اون بر نیومد شده یکی از اون بدتر😭😭

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
راحت باش عزیزم ....من خودم دلم پره 

مرسی عزیزدلم 

بخدا فرقی نمیکنه خواهر باشه یا غریبه هرکی ناراحتت میکنه ازش دور باشی بهتره

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر من میخواد بگه من ریس همتون ام و هرکاری میکنید باید از من اجازه بگیرید ازش متنفرم نمی دونم شب چ ...

دقیقا ابجی منه,تو عمل اینجوریه ولی وقتی بهش میگی تو اینجوری هستی ک دوست داری ازت احازه بگیرن میگه وا بمن چ اینجور نیست.

2728
هیچوقت خواهرمو حلال نمیکنم  به خاطر حسود بودنش زندگیم رو داغون کرده  همه رو دشمن من کرده ...

برادرت چجوری دلش اومد؟😲😲😲میگفت خب تو نیا

من قهرمان زندگیمو تو آینه میبینم💎
2738

[QUOTE=64718128]خواهر منم  تا ۶ ماه  حتی جواب سلام منو شوهرمو نمیداد به زور مادرم   باهمون  سلام ...[/QUOTE]

وأي بخدا شوهرم انقدر اقا و خوبه من پدر و مادرم فوت كردن يه خواهر مجرد دارم هر جا ميريم مسافرت شوهرم ميگه به خواهرت بگو بياد 😘ولي اونيكي خواهرم مثل خواهر شما سلام نميده بهش كلا با منم كه حرف نميزنه

از ان روزي كه با شلاق خون ديوار چين را ساختند ادميت مرده بود گرچه ادم زنده بود
عجببب....منم خیلی بهم فشاروارد کردخواهرم آبرو برام نذاشت خودش گفت اگهدوست داره بیاد خواستگاریت اگه ر ...

ای خدا چقد شبیه هم هستیم 

درکت میکنم عزیزم  

این جا  زلزله ی ۷ ریشتر اومد ما یکی از شهرستان های کرمانشاه هستیم 

بخدا یک نفر از خانوادم نیومدن بگن  ببینیم زندست یا مرده

به داداشم گفتم من احمق بودم  باهاتون آشتی کردم 

باید شب زلزله همتون رو میشناختم 

وقتی جاریم رو میدیدم همه دور ورش بودن   دلم واسه خودم سوخت

چون زندگی من  خوبه  چون شوهرم  خیلی خوبه  احترام منو میگیره  به خانوادم ...

من از خواهرم نه سال کوچیک ترم 

دردش به جونم از من خیلی خوشگل تره اما دوست نداره ازدواج کنه فعلا

خدارو شکر خیلیم موفقه

من دو ساله عقدم با دل و جون همه کار برام میکنه

من قهرمان زندگیمو تو آینه میبینم💎
الهی بمیرم....خیلی سخته ک...اونم تازه جلوی شوهر....😢😢😢😭

خدا نکنه عزیزم 

من که جلو کل خانواده ی  شوهرم سنگ رو یخ شدم 

خدا واسه هیچکس نخواد

بخدا سوزش دلم رو حس میکنم 

خدایا کمکم  کن 

حالا اون یکی خواهرم اصلا اینجوری نیست خیلی خوبه.مثلا خودش امده شام درست کنه میگه تو اخترت نمیزارتت و اینکه سه ماه دخترم به دنیا امد همش خودش حمومش کرده 

ولی اون به همه چی حسودیش میشه ومیخواد فضولی همه جی رو کنه مثلا میگه من حقه بازم روبا صفتم اخه اگه روبا صفت بودم  بهش چک میدادم میگفتم نه ندارم  نمی بردمش پیش این اون اشناش بگردم که خرید بگرد وغیره 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
2706