2737
2739
عنوان

خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3282 بازدید | 183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خواهرم ب اینکه بقیه بچه های منو دوست دارن,حسودی میکنه و هرازگاهی ترکشاش بهمون میخوره,و چند وقت پیش گفتم دیگه تحمل ندارم و دیدارمون باشه ب قیامت.

اما دیروز ب خواست اطرافیان بهش پیام دادم و دعوت کردم تولد پسر یک ساله م و اونم گفت ک میام 

چرا؟منم دارم‌ی دونخ

چون زندگی من  خوبه 

چون شوهرم  خیلی خوبه 

احترام منو میگیره 

به خانوادم احترام میزاره

دوست داره من محتاج اون باشم  البته از لحاظ محبت 

درکل  گدا نوازه  دوست داره من بگم دردت به جونم  

مثل اون یکی خواهرم 

این خواهر حسودم ازمن واون یکی خواهرم بزرگتره ولی اون ازدواج نکرده وقتی عقد کرد جدا شد الانم میگه حرمت منو شکستی باید من دوباره ازدواج میکردم  بعدتو 

هرچی میگم نفهم تو  عقد بودی من ازدواج کردم تو کله ی پوکش نمیره 

من الان ۸ ساله ازدواج کردم ولی اون هنوز نه

یعنی باید من  الانم باید مجرد میبودم وشوهرم  رو از دست میدادم  تازه شوهرم بخدا نزدیک دوسال وایساد تا اون خبر مرگش دوباره ازدواج کنه

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
2740
واااای من توام یا تومنی؟؟؟؟منم خواهرم‌همینجوده ولی خب داداشم هنوز عقدنکرده ولی بنظرم بکنه همینه.دادا ...

من که داغون شدم عزیزم 

بخدا خیلی سخته 

باورت میشه تو هیچکدوم از مراسم های داداشم نبودم 

وقتی رفته بود خواستگاری دزدکی من رفته بودن  

هیچی نگفتم گفتم اشکالی نداره تا جواب مثبت دادن 

باورت میشه دزدکی  همه ی مراسم هارو گرفته بودن 

منم تو ذهنم میگفتم  چی بپوشم کادو چی ببرم 😢😢😢

حتی مادرم واسم مادری نکرد بگه یه دختر دارم 

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

تا حالا خواهرتون ابرتون رو برده ورازتون رو برملا کرده وهزارتا فحش زشت وزننده بهتون داده -خواهر من ابروی منو همه جا برد ورازمو فاش کرد خدا ازش نگذره به خواهر خودش گفت ه ر زه اینا موارد کمی هستن که میگم فوق القاده حسوده چشم نداره ببینه یکی تو خونش یه چیزی داره 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
هیچوقت خواهرمو حلال نمیکنم  به خاطر حسود بودنش زندگیم رو داغون کرده  همه رو دشمن من کرده ...

وای خدا چقدر بد 

حسادت چه ها ک نمیکنه واقعااا

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
برادرتون نباید خودشو بین شما قرار میداد بخاطر یه خواهر یه خواهر دیگه رو دعوت نکنی

هرچی از دهنم دراومد به داداشم گفتم 

بخدا انگار یه سیخ داغ رو فرو کرد تو قلبم وقتی گفت دیشب همه رفتیم  خونه ی نامزدش 

وعکس هار نشونم داد 

من بدبخت بخدا داشتم پاهاشو  ماساژ میدادم 

فقط صدام لرزید گفتم  شما دیگه خانوادم نیستین همتون دروغ گوید من واستون مهم نیستم 

فقط گریه میکردم مادرم اومد خونم هرچی از دهنش در اومد به منو شوهرم گفت  

2706