2737
2739
عنوان

خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3282 بازدید | 183 پست

زایمان کردم تو بیمارستان نیومد پیشم تازه برگشته میگه لب بچه ات کجه .میخواد بگه بچه من فقط قشنگه وخوب شما همتون بد هستین .‌‌بعد ۵ روز امد پیشم تو خونه کادوی هم نداد ولی اگر اون بود وبرفتم کادو نمیدادم رسوام میکرد 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
من که داغون شدم عزیزم  بخدا خیلی سخته  باورت میشه تو هیچکدوم از مراسم های داداشم نبودم&n ...

دلم برات کباب شد عزیزم

واقعا سخته

منو برای مراسم خواستگاری برادر شوهرم دعوت نکرده بودن یعنی نه منو فقط یه دونه از خواهراشو هم نگفته بودن من داشتم میترکیدم از غصه.. حالا دیگه برادر آدم که جای خود داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی از دهنم دراومد به داداشم گفتم  بخدا انگار یه سیخ داغ رو فرو کرد تو قلبم وقتی گفت دیشب همه ...

جای عذرخواهیه 

خواهرتون چون تو خونه هست بیشتر فرصت داره نخشونو بزنه و جبهه سمت خودش نگه داره

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
2731
تا حالا خواهرتون ابرتون رو برده ورازتون رو برملا کرده وهزارتا فحش زشت وزننده بهتون داده -خواهر من اب ...

اره خواهر من همین کار ها رو کرده باهام.

حرفهایی ب من زد از خواهر کوچیکم بعد رفت ب اون گفت ک من این چیزارو پشت خواهر کوچیکمون گفتم.

دورویی متنفرم از,این اخلاق 

النگو ریز خریدم چسبوند بهم گفت وا دوتاش ی النگوی منم نیست,حالا ملا دوتا النگو داشت,ب مرور زمان النگوهام عوض کردم و زیاد کردم گفت خوشم نمیاد زیاد طلا داشته باشی عین رمالها ک چی,بشه,النگو دستت کنی ولی صاحبخانه نباشی,کی با 50 گرم طلا میتونه خونه بخره خب,بالاخره پس انداز من بود اون.

حسووود, اه اه

دلم برات کباب شد عزیزم واقعا سخته منو برای مراسم خواستگاری برادر شوهرم دعوت نکرده بودن یعنی نه منو ...

مرسی گلم  

از هم دردیت 

بخدا مادرم وقتی اومد خونم  هرچی از دهنش داومد نثار منو شوهرم کرد 

منم  بخدا دیگه   داشتم میترکیدم 

اینقد خودمو زدم  اینقد موهامو کشیدم گفتم از خونم برید بیرون 

شوهرم دستمو گرفت  گفت نکن عزیزم  وبوسم میکرد 

مادرم میگفت بزار  خودشو گور به گور کنه😢😢😢

خدایا حقمو ازشون بگیر 

بخدا مادرمم حلال نمیکنم  

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
2738
چی بگم والا الان شرایط طوری شده همه از هم دور شدن😔😔

شرایط من داغونه واسم دعا کن😢😢😢

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
 اره خواهر من همین کار ها رو کرده باهام. حرفهایی ب من زد از خواهر کوچیکم بعد رفت ب اون گفت ک م ...

و جالبتر اینکه همین دو روییش باعث شده همه حقو به اون بدن و بگت مقصر منم,الان ولی کم کم دارن متوجه حرفای من میشن ک مقصر کیه.

خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه

خواهر منم بزور بهم ميگفت كه با شوهرم ازدواج نكنم 😳😳ازدواج كردم ديگه باهام حرف نزد شب عروسي هم كه گفتم چي گفت 😂😂😂😂از وقتي ازدواج كردم ٣ سأله يعني باهام حرف نزده😐

از ان روزي كه با شلاق خون ديوار چين را ساختند ادميت مرده بود گرچه ادم زنده بود

خواهر من میخواد بگه من ریس همتون ام و هرکاری میکنید باید از من اجازه بگیرید ازش متنفرم نمی دونم شب چطور تحملش کنم 

استار تورو خدا ببخش منم تو تاپیکت دردو دل کردم 

بخدا دلم خیلی پره دلم  میخواد  گریه کنم 😢😢

استار تورو خدا ببخش منم تو تاپیکت دردو دل کردم  بخدا دلم خیلی پره دلم  میخواد  گریه ...

راحت باش عزیزم ....من خودم دلم پره 

چون زندگی من  خوبه  چون شوهرم  خیلی خوبه  احترام منو میگیره  به خانوادم ...

عجببب....منم خیلی بهم فشاروارد کردخواهرم آبرو برام نذاشت خودش گفت اگهدوست داره بیاد خواستگاریت اگه راست میگه حالا ک اومد اصلا نیومدحتی عکس هم نداریم کل فامیلمم فهمیدن بماند تواین پنج سال هم چ ها ک نکرد....نمیدونم خدا چ جوری جوابشو میده

2706