2737
2734
عنوان

خاطره زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 82837 بازدید | 89 پست

استارتر جون خیلی قشنگ بود داستانت مجردم ولب خیلی دوست دارم این داستانا رو بیشتر اینکه لحظه اخرش شیرین تمام شد انشالله سایه پدر و مادر همیشه بالاسرش باشه زیر سایه خدا بزرگ شه واسه کسایی ک ندارن هم موقع شیر دادن دعا کن اونام لذت این روزا رو ببرن     

دردم اینکه داشتم ولی قسمتش به این دنیا نبود

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم زایمانم نزدیکه به نظرتون اپیدورال زریق کنم یانه؟؟؟؟؟

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2738

منومخدر نزدن 

خودم وسط دردام خوابم می گرفت فجییییع

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
من استرس دارممم😫😫😫😫😫

عزیزم استرس هست ولی وقتی تو شرایط قرار میگیری ترس و استرست تموم میشه همه ی فکر و ذهنت این میشه بچه رو سالم دنیا بیاری

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
جالب قبل اينكه برم اتاق درد داشتم مي گفتم اخ و فلان داييم به شوهرم زنگ زد حالكو بپرسه بهش ميگه بگو س ...

من یه جیغ هم نزدم🙄

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
اسم برش پرینه رو آوردین دردم گرفتم یاد بخیه زدناشون افتادم😭😭من واسه زاییدن داد نزدم ولی واسه بخیه ...

منم واسه زایمان جیغ نزدم ولی موقع بخیه دیگه اثر بیحسی تموم شده بود کامل احساس میکردم نخ و سوزن رو فرو میکرد و میکشید بیرون ولی قابل تحمل بود زیاد طول نکشید منم تحمل کردم

سلام،مبارکه،کدوم بیمارستان زایمان کردین؟

ممنون عزیزم شهرستان زایمان کردم

راستي استارتر به من مخدر ندادن  نامردااااااا

عزیزم من ۲ تا گرفتم البته شک دارم ولی فک کنم ۲تا بود🤔😃

هنوز بعد۲۰ روز جای امپولش درد میکنه 😂