2733
2734
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27628 بازدید | 973 پست
از خصوصیات خودم بازم بگم   اینکه :یکم خسیسم و حسابگرم.خودرای  به ظاهر واراستگی خیلی اهمی ...

بمن كه خعلي شبيهي

زودرنجم ولي بروز نميدم 

كه خيلي بده😞

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تیر ماهی ام و خیلی مغرور و شیطونم

اصلا احساساتی نیستم و بعضی وقتا خیلی جدی میشم بیشتر وقتا با عقلم تصمیم میگیرم نه روی احساسات و همیشه هم دوست دارم درهمه جا بهترین به نظر بیام☺عاشق ورزشم و کتابخونی هم خیلی دوست دارم و سک های علوم غریبه و متافیزیک بیشتر مطالعه میکنم

ولخرجم و عاشق خرید کردنم هر شهر یا کشوری برم باید به فروشگاهای لباسشون سر بزنم حتی اگه چیزی نخرم...

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
اکثر بازیگرا خردادی هستن چون دیده شدن رو خیلی دوست دارن و توانایی تغییر شخصیت هم دارن. هر وقت رفتی ت ...

چجالب دختر من خردادیه هشت سالشه دروغگو میست اصلا ولی خیلی دوست داره توجمع همه بهش توجه کنن و حواسشون ب اون باشه عاشق اینه که مجری یا بازیگر بشه ،پرحررف و شیطون ،دقیقا تغییرهم داره تو خلقیاتش

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
منم اسفنیدم ک اینطوری😍😎

خوشبختم گلم

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
منم مثل تو اسفندی... خیلی رویایی  تو زندگی مشترک ریاست کردن رو دوست ندارم

عزیزمی،دوستم خوشبختم