2733
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27627 بازدید | 973 پست
راستش دی ماهی هرچی دیدم ازخودراضی بوده. خودبرتربینی.به دیگران کمک کنند توام بامنت وسرکوفته.البته آدم ...

وای نه داداشم دی ماهیه عشقه یعنی این پسر .خوش قلب مهربون ماشالله حوشگل 😃خودشیفته کمی غرور دارن ولی بین عریبه ها بیشتر.ولی فکر میکنن کسی عاقلتراز خودشون نیست

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
مغرور ولی مهربون😍😍😍 

😍😍

یه هفته پیش رفته بودم تست بدم برامنشی گری

دکتربهم گفت بیابزنم توسرت من نرفتم گفت پس مغرورهم هستی😆😐انتظارداشت برم جلو

هرکه درعشق سرازقله برآردهنراست همه تـادامنـه یِ کوه تحمــل دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دقیقا😊همه ی خصوصیات اسفندیا که اینجا نوشته شده منم دارم.از دروغ متنفرم.یا خیلی دلسوزم ک چوبشو میخور ...

موافقم یکم نه خیلی خودشیفته ن البته معمولا هم بجاست اما خب دیگه😉 یک کمم کینه ای مثلا هیچ وقت     سهل انگاری یا دشمنی و یا سوتفاهمها رو فراموش نمیکنن اما در کل خیلی خوبن  هم پدرم اسفندیه و هم شوهرم😊

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
مدیر خیلی خوبیم هستیم.... من ک اینجوریم... 😛

درسته ذهن خلاقی دارن و برنامه ریزی دارن 

به قول شما مدیر

بقیه چیزایی که در مورد بهمن ماهی گفتم درسته داری؟؟

من مامانم و داداشم بهمنین همشون دارن

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
من چندتا آذر ماهی میشناسم دستاشون گوله آتیشه حتی زمستون. عنصر این ماه هم آتشه شماهم اینطوری هستین ی ...

آره دستام داغه هميشه ولى پاهام يخه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
درسته اسفند ماهیا خیلی کدبانو و اهل زندگین یکی از بهترین مادران و همسرای دنیان   احساساتی ان ...

اسفندی ها خیلی زرنگن راحت گلیم خودشونو از آب میکشن بیرون و اصلا تنبل نیستن و مستقل هستن

ولی تو رابطه با همسر این جوری هستن که اگه با مردی زندگی کنن که مردونه رفتار کنه منظورم اینه احساس امنیت و آرامش داشته باشن کنارش حس کنن مورد حمایت هستن از طرف همسر و با ی مرد واقعی دارن زندگی  میکنن همه کاری واسه شوهرشون میکنن دیوونه اون مرد میشن 

ولی اگه همسرشون اینجوری نباشه براشون گیج میشن و زندگی براشون بهم می ریزه و زجر آور همین باعث میشه طرف مقابل رو هم اذیت و زده کنن!چون ی اخلاقی که دارن از بلاتکلیفی بدشون میاد یا مرد باش و مردونه زندگی کن یا اینقد همسرت رو زجر نده!

من خودم موقعی که کسی منو بلاتکلیف بذاره دلم میخواد بکشمش!فوری میگم تکلیف منو معلوم کن ببینم چی به چیه!

راستش دی ماهی هرچی دیدم ازخودراضی بوده. خودبرتربینی.به دیگران کمک کنند توام بامنت وسرکوفته.البته آدم ...

الان با این  حرفات  چطور بگم   دیماهم😂😂🙈🙈   من از خود راضی نیستم😭     دیماهیا مهرررربوووون   منطقی دلسوز   و قابل اعتمادن😍😍😍

2706