2733
2734
عنوان

❤تاپیک جامع اقدام به بارداری❤

| مشاهده متن کامل بحث + 19205 بازدید | 2866 پست

بچه ها pco بودن مشكل خاصي نيست كه! تا جاييكه به دارو جواب بده بدن اصلا مشكلي نيست 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
واسه درمان چیکا را کردی واسه کیستت

كلومفين و اچ سي جي ميزنممممم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۱ ماه ۳ تا ۵ روز پریودیما کلومیفن خوردم و بعدم سوزن زدم یعنی شما کلا واسه درمان pco کلومیفن میخو ...

ببين درمان منظورت چيه؟ پلي كيستيك باشي بايد متفورمين بخوري ولي اين درمانش نيست! اخه نيازي به درمان نداري مگه بخواي بچه دار بشي در اون صورت معمولا لترو و كلو رو جدا يا باهم ميدن ميري سونو روز ١٢ اگه جواب نداده باشه بهت امپول ميدن چندتا! كلا اگه به اينا جواب ندي دليل ديگه اي جز pco دارياحتمالا غلظت خوني چيزي

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

سلام خسته نباشد ممنون از تاپیک خوبتون  من ی ساله ازدواج کردم فعلا قصد بارداری ندارم ولی میخوام با ی دکتر مشورت کنم ولی نمیدونم چی باید بگم چکار باید برام کنه راهنماییم میکنید،شوهرمم باید ازمایش بده

حرفات تو دلت جمع میشه جمع میشه جمع میشه یدفعه همرو میگی جنگ میشه
2740
من ۱ ماه ۳ تا ۵ روز پریودیما کلومیفن خوردم و بعدم سوزن زدم یعنی شما کلا واسه درمان pco کلومیفن میخو ...

نه بابا من كلي دارو خوردم تا الان

بدنم به هيچكدومش جواب نميدم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
سلام خسته نباشد ممنون از تاپیک خوبتون  من ی ساله ازدواج کردم فعلا قصد بارداری ندارم ولی میخوام ...

برو بگو ميخوام كم كم ازمايشات قبل بأداريو انجام بدم

سلام خسته نباشد ممنون از تاپیک خوبتون  من ی ساله ازدواج کردم فعلا قصد بارداری ندارم ولی میخوام ...

خوش  اومدی  باید بری  متخصص زنان  واسه خودت و همسرت یه سری آزمایشا مینویسه

2706