2737
2739
عنوان

درراستای تاپیک پربازدیدآدم حالش بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم تاپیک رو بگید 

همون که گفته همگی بیاین کارتون دارم...

کپی نمیشه لینک..اولین تاپیک از داغترین تاپیک های امروزه...

درضمن نمیخوام به خانوم یا استارتر تاپیو توهین بشه روی صحبتم باهمون خاله زنکایبه که خودشون میدودنند کین

من منظورم همشونه...ولی یکیشون که شما اسم نبردی ازهمه چندشناک تره.... دلم فقط واسه زنای بیچارشون میس ...

من یه بار بهش گفتم زن داری گفت آره

بعد میگم پس چرا میای اینجا؟

میگه میخوام با رفتار خانوما بیشتر آشنا شم ببینم چی دوست دارن 

میگم خب برو از زنت بپرس چی دوست داری

جواب نداد😕

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728

من دیشب با یه اقا بحثم شد تو نینی سایت گفتم سایت مخصوص خانوماست....چقدم مدعی بود

میگف اگه ناراحتی نیا تو تاپیک یا منو ریملای نکن

واقا تو این سایت نمیشه راجبه بکارت و اقازاده ها و سیسات حرف زد ولی حضور اقایون اشکالی نداره

مشکل از مدیر سایته بااون اپشن مرد و زن که گذاشته

وای😂😂🤪

به خدا مال دوسه سال پیش بود

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
من دیشب با یه اقا بحثم شد تو نینی سایت گفتم سایت مخصوص خانوماست....چقدم مدعی بود میگف اگه ناراحتی ن ...

اگه آپشن زن و مرد رو برداره چنان فرقی نمیکنه

مرد اا همه با اسم زن میان😕همین کاری که الان هم میکنن

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738
اگه آپشن زن و مرد رو برداره چنان فرقی نمیکنه مرد اا همه با اسم زن میان😕همین کاری که الان هم میکنن

درسته

ولی اگه نداشته باشه لااقل میفهمن که نباید باشن زبونشو دراز نیس

همبن اقا که میگم دیشب بمن گفت حصور اقایون موردی نداره وختی عصو شدم زده بود جنسیت رو مشخص کنید

خب ادم چی بگه به این مرد

نمیدونم کدوم تاپیک میگی اگر پدر سالار میگی که میگه شاهدونه زنشه با هم میان سایت که

باهم میان؟😶

ینی خانومش مشکلی نداره که شوهرش لای این همه حرفای زنانه بچرخه؟🤤

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
باهم میان؟😶 ینی خانومش مشکلی نداره که شوهرش لای این همه حرفای زنانه بچرخه؟🤤

والا این شخص مدنظرمن یه چیزایی درمورد خانوم بیچاره ش گفت وفانتزی هاش که اگه خانومش عضوه واون حرفارودیده باشه ودرد ودلای شوهرش بازنا رو دیده باشه..فکرنکنم چیزی ازقلب وروحش باقی مونده باشه

2706