2737
2739
عنوان

درراستای تاپیک پربازدیدآدم حالش بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 70 پست
یعنی ما ک تو سایتیم همه جلف وچیپیم ک اگه ی مرد حرفامونو بخونه باید منگل باشه    

نه گلم..ولی عموما این سایت مشکلات شخصی..مادرشوهری..ومشکلات حاملگی وزنانگی هستش..به مرد چیپ فقط میتونه ازاین مساعل لذت ببره وسرگرم بشه...

نه خانوما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کدوم تاپیک؟🤔🤔 

بگو دیگه😭😭😭😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740

بیخیال بابا 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
مرد وقیح دکتر پسرخوب  جوانمرد کدوم؟

من منظورم همشونه...ولی یکیشون که شما اسم نبردی ازهمه چندشناک تره....

دلم فقط واسه زنای بیچارشون میسوزه .ومشکلاتی که بااینادارن

گفتم عزیزم همون ک گفته بیاین کارتون دارم..چیزخاصی تیست روزانه توهمه ی تاپیکها دیگه اقایون هستن که نظ ...

من تاپیک رو پیدا نکردم لطفا لینک بزار

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

یه اقایی بود زنش حامله بود

تاپیک میزد که امروز رفتیم چکاب

رفتیم سونو

جواب ازمایشا رو میذاشت

رفتیم زایمان دهانه رحم انقد باز بود بعد خانمم زور زد

عکس گلی که خریده بود میذاشت

هیشکی تحویلش نگرفت رفت

ضایعس دیگه 

زن اون بفهمه خوشش نمیاد که

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
یه اقایی بود زنش حامله بود تاپیک میزد که امروز رفتیم چکاب رفتیم سونو جواب ازمایشا رو میذاشت رفتی ...

بعید میدونم یه مرد اینقدر بی شخصیت باشه

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

مرد خاله زنک زیاد دیدم.حالا یکشون نی نی سایت رو میشناسه و میاد اینجا .یکی هم نمیشناسه میشینه پای حرف خواهر و مادرش.

به هر حال من دید منفی نسبت به این قضیه ندارم.خاله زنک هستند دیگه کاریشون نمیشه کرد.

2706