2777
2789
عنوان

درراستای تاپیک پربازدیدآدم حالش بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 70 پست
قرار بود زوم نکنی، این رسم مروت نبود بای

زن و مرد لنگه همید جفتتون به سلامت ...  احتمالا اونم دوستته گفته زنته..

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صاحبش اومد😁😁😁😁😁

وای لو رفت ناراحت شد 

خدافظی کرد رفت تاپیک بغلی😅

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
چطورتاپیکموقفل کنم عزیزم

برو تو نی نی سایت من 

اون سه تا خط موازی زیر هم رو بزن 

بعد بزن تبادل نظر های من 

بعد قفل کردن رو بزن

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
کدوم تاپیکه بریم اونجا سراغش

نمیدونم که 

منظورم این بود رفت به ادامه خاله زنک بازی هاش ادامه بده