2752
2734
عنوان

چطوری خبر نی نی دارشدنم را به داداشم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2959 بازدید | 35 پست
مامانم الان بگه یا بذاره چند وقت دیگه بگه اگه الان بگه بهتر است نه ؟

اجازه بدید از شرایط بچه ک مطمئن شدید 

بعد مادرتون با رعایت ملاحظات و ... ب برادرتون بگن ..

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اگه از دیگرون بشنوه خیلی غصه میخوره فک میکنه از عمد بهش نگفتین پس خودت زودتر بهش بگو

یه عکس نوشته ای درست کن بنویس دایی شدی داداش 

یا دایی شدن مبارک

بعد براش بفرس 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانم الان بگه یا بذاره چند وقت دیگه بگه اگه الان بگه بهتر است نه ؟

بزار ماه ۷ اینا ک رسیدی از وضعیتت مشخص میشه بدش مامانت اینا میگن .من داداش کوچکم ک بورسیع خارج بود تا ۸ ماهه شدم خبر نداشت .

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍

خیلی خوبه که شما با ملاحظه اید عزیزم . جلوی اونا خیلی ذوق نکنید . خوشیاتونو بذارید برای موقعی که اونجا نیستین . ان شاالله که مبارکتون باشه و به زودی خبر بارداری زن داداشت رو بشنوی

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
الان چند هفته ای؟ زود بگه بهتره تا از دیگران بشنون

خوش به حالت یه هفته و پنج روز دیگ زایمان میکنی😭😭😭

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

آفرین چه خواهرشوهر باملاحظه ای. به نظرم وقتی شما هم کاملا مطمئن شدی مثلا بعد غربالگری سه ماهه اول یه شب خونه مامانتون که اونا هم هستن یه جعبه شیرینی بخرید و بگو دایی شدی. عروستونم ببوس بگو انشاءاله منم زودی عمه بشم. انشاءاله عروستونم درکت میکنه.

خواهرشوهرم 5 سال بود ازدواج کرده بودن و بچه دار نمیشدن. منم بچه دوممو فهمیدم باردارم (دو سال پیش) و بهشون گفتم و خواهر شوهرم خیلی ذوق کرد اما سه ماهم بود بچم سقط شد و کورتاژ شدم. هنوز یه هفته نشده بود فهمیدم خواهرشوهرم بارداره درسته اولش کمی ضدحال بود اما گفتم خدا یکی رو میگیره و یکی میده جالبه الانم خیلی به دختر خواهرشوهرم وابسته شدیم و خواهرشوهرم همیشه آرزو میکرد منم یه دختر داشته باشم الان باردارم و گویا نی نی دختره توکل به خدا.

قلبش تشکیل شده ؟ به نظر تا سه ماهگی صبر کن اینو همیشه بزرگای فامیل مون میگن و بهش عقیده دارند 

عزیزم هنوز چهار هفته هست حامله شدم به کسی نگفتیم مامانم به بابام گفته باباجون هم از خوشحالی به عمه خانوم گفته ایشون هم فکر کنم شهر را خبرکرده حالا چقدر مامان جونم به بابام گفت به هیج کسی فعلا چیزی نگی 

2706