2733
2734
عنوان

چطوری خبر نی نی دارشدنم را به داداشم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2959 بازدید | 35 پست

حالا خوبه زنداداش شما زمان كميه از مشكلش ميگذره و ايشالا بچه دار ميشه 🙏 جاري من خدود بيست سال بود بچه دار نشده بودن و واقعا ارزو داشتن،من باردار شده بودم از مادرشوهرم شنيدن،با شيريني اومدن خونمون،داشتم دق ميكردم از ناراحتي ولي اونا خوشحال بودن طفليا،البته اون بچه ام سقط شد، ولي سر بچه بعدي هم باز خوشحال بودن اما من هرگز جلوشون از بارداري و خوشحالي و برنامه هام نميگفتم، الان بعد از شش سال جلوشون به پسرم خيلي توجه نميكنم، هميشه دلم براشون خون ميشه😭 الهي كه به حق پنج تن خدا دامن همه زنها رو سبز كنه🙏

من خودم جز منتظرها هستم خانوادم خیلی خواستن حواسشون بهم باشه نمیگفتن هیچ بارداری رو و خوب بارداری چیزی نیست که ادم متوجه نشهو بعد من از ندونستنش ناراحتتر میشودم 

خواهرم میگه میخوایم ناراحت نشی بهش گفتم ادم از نداشتنش شاید ناراحت بشه ولی از سبز بودن دامن کسی فکر نکنم ناراحت بشم پس بهم بگید 

به نظر من شما هم شرایط زن دادشتون رو بهتر میدونید اگر من بجای شما بودم خودم یا دادن شیزینی میگفتم نزارید گدورت پیش بیاد 

مثل خواهر شوهر من نباشید که همه فامیل میدونستن و من و دداشش نمیدونستیم و از زبان بقیه شنیدیم البته خودش هم به روش اصلا نیورد

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالا هفته دیگه سه شنبه زایمانمه شما کیه؟

تا اخر ابان نیس😭😭😭

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خیلی دوست داشتم زن دادشم زودتر از من حامله شود ولی نشد حالابگید چکار کنم بیچاره عروسمان غصه نخوره

اخ عزیزم چه مهربونی تو😘😘😘

خداییش این همه درک قابل تحسینه

خداجونم عاشقتم بابت همه چیز😍😙
2731
من خودم جز منتظرها هستم خانوادم خیلی خواستن حواسشون بهم باشه نمیگفتن هیچ بارداری رو و خوب بارداری چی ...

الهی بحق پنج تن خدا دامن شما راهم سبز کنه بحق امام رضا شبی از امام رضا بخواه هم به شما وهم به دادشم گلم وهمه منتظرا فرزندی صالح عنایت فرماید