2733
2739

بچه ها من یک داداش دارم 4 سال از خودم بزرگتر است با شوهرم دوست وهمسن سال بودن الان دوسال 6ماه هست ازدواج کرده یک بار خانمش خارج از رحم حامله شد عمل کرد بعد از آن دیگه بچه دار نشد الان من فروردین ازدواج کردم ویک ماه باردارم چطوری به داداشم وزن داداشم بگم بچه دار شدم اونها غصه نخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ب مادرتون بگید بگن‌..

تو رو خدا فقط جلوشون خیلی حرف بچه نزنیدو ب بقیه بگین جلو اون بنده خدا تندو تند براش دعا نکند....

همه چیزو بسیار عادی جلوه بده....

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
مامانم الان بگه یا بذاره چند وقت دیگه بگه اگه الان بگه بهتر است نه ؟

بذار از تشکیل شدن قلب مطمئن بشی بعد بگو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

قلبش تشکیل شده ؟ به نظر تا سه ماهگی صبر کن اینو همیشه بزرگای فامیل مون میگن و بهش عقیده دارند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706