2737
2739
عنوان

بی خوابی دخترم

147 بازدید | 17 پست

دخترم دو سالو نیمشه خیلیییی کم میخوابه نمیدونم چیکارش کنم حدود سه هفته‌س ساعت هشت صبح بلند میشه و بازی و بازی تا ساعت سه و نیم چهار شب الان تازه خوابوندمش بزور خانومایی که تجربشو دارن میشه کمک کنن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

به موقع نمیخوابه و باعث میشه خوابش بپره. منم با پسرم مشکلی که دارم اینه که اگه ساعت ده و یازده شب نخوابید پدرمو در میاره تازه بدش نمیاد که بیدار بمونه تا صبح. من به زور میخوابونمش

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

تو این سن خیلی لجبازن. من پسرم به هر کاری متوسل میشه که نخوابه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اصلاااا نمیخوابه قلق قبلیش برا خوابیدن این بود شوهرم بغلش کنه الان اونطوریم نمیخوابه

خب باید یه قلق براش پیدا کنی. من پسرمو میذارم تو تخت میخوابه خودش اما همون گذاشتنش و راضی کردنش برای خواب بیچارم میکنه. دیوونه میشم ولی کوتاه نمیام. کل خونه رو تاریک میکنم تو اتاقش قصه بغل وعده دعوا تهدید ترسوندن تا بالاخره یکیش ج بده😂😂یه نی نی و ببعی هم داره تو تختش که میره بغل اونا

2706