2752
2734
عنوان

از هنرت عکس بذار ببینیم🥲🪴📸

| مشاهده متن کامل بحث + 56891 بازدید | 851 پست
حیفه بذارماهااستفاده کنیم عزیزم .سرآشپزپاپیون زیاددوست ندارم چون فقط عکسه طرزتهیه نمیذارن که .

بلدم نیستم😅😅

حالا ایشالا باهاش یکم ور میرم تا یاد بگیرم 

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
بلدم نیستم😅😅 حالا ایشالا باهاش یکم ور میرم تا یاد بگیرم 

راحته چیزی نیس .اسم من اونجامریم مامان دوتاگل دختره سوالی داشتی توپستای آشپزیم بپرسی راهنماییت میکنم .پایین صفحه علامت جمع هست اون بزن بقیش کاری نداره که .ولی بیابه مادستورای خوشنزت یادبده🥲

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسییی عزیزم 

پایین صفحه داخل دایره علامت به اضافه هست اون میزنی بعدنوشته دستورپخت اون بزن دستوربذار.اسم کاربریتون اونجاچیه دنبال کنم؟

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2731
پایین صفحه داخل دایره علامت به اضافه هست اون میزنی بعدنوشته دستورپخت اون بزن دستوربذار.اسم کاربریتون ...

الی ماما عزیزم

انشالله یکم کار کنم باهاش تا دستم بیاد 

مرسی از راهنماییت 

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...

من همه تاپیک هاتو دنبال میکن خیلی حس خوبی بهم میدن و عکاسیت هم عالیه و بشدت باسلیقه ای گلم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

نویسندگی و گویندگی هم اگه هنر حساب میشن...

کتابامو گوش کنین:)))

سوالی درباره اوتیسم یا آسپرگر داشتین در خدمتم.                               بپرسین، تا بدونین، تا درک کنین؛ تا ما رو قضاوت نکنین:)                     لینک تاپیک پرسش و پاسخ درباره اوتیسم که می‌تونین سوالاتی که از بنده پرسیده شده و جواب‌هاشون رو اونجا ببینین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/9677563/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%aa%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%b4-%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%85
اتفاقا اونجا هم کاربری دارم عزیزم اما فعالیتی ندارم همه فعالیتم سرآشپز پاپیون هست 

منم هستم اسم کاربریتون بگو دنبالت کنم

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌