2737
2739

سلام خانوما

دخترم 2.5 ماهشه

بهش کمکی میدم خیلی دلم میخواد فقط از شیر خودم بخوره ولی نمیشه همش چسبیده به سینم و شیر میخوره 

همه کاریم کردم که شیرم زیاد بشه اما بعضی روزا خوبه بعضی روزا نه

بهترین موردی که پیدا کردم واسه افزایش شیرم خواب بوده چون هروقت از خواب بیدار میشم لباسم خیسه از شیر 

ولی دخترم خیلی کم میخوابه 

طول 1 تا 2 ساعت شبا 4 الی 5 ساعت

همه بهم میگن خوابش خیلی کمه

بخاطر اینکه سینمو ول نکنه مدام شیر خودمو میدم نمیتونم جایی برم دوستم ندارم بخاطر اینکه جایی برم بهش شیرخشک بدم

کلا خودمو تو خونه حبس کردم واسه شیردهی فقط خونه مامانم میرم و میام 

دیگه کم آوردم نمیدونم چیکار کنم 

شیرخشک نان میدم یه مدت سه وعده میدادم 60 سی سی بعد کم کردم دو وعده بعد یکی ولی الان دوباره دو وعده میدم انگار کمشه برگشتم سرجای اولم 

شما در روز چقد شیر خشک میدین 

چند وعده 

با چی میدین شیشه قاشق یا قطره چکون 

من با شیشه میدم چون هرکاری میکنم با قطره چکون و قاشق نمیخوره 

کارای خونم مونده بعضی اوقات صبحانه یا ناهار دیر میخورم

قبلا شاغل بودم بعد زایمان خونه نشین شدم خیلی برام سخته من که هر روز بیرون بودم الان رنگ بیرونم نمی بینم

کسی هست مثل من باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم زیاد بهش شیر میدی. حتما با پزشک اطفال مشورت کن. شاید بچه کولیک داره اینقد شیر میخوره از در ...

نه بیتابی و گریه نمیکنه فقط دنبال سینست 

به دکتر گفتم خودش گفت شیرت کمه کمکی بده 

کولیک نداره 

2728

منم به دخترم شيرخشك كمكي مي دم

خيلي خوبه چون من بچه دومم هست موقعي كه مي زارمش پيش همسرم برم به كارام برسم يا دخترمو حمام كنم مي تونه مواظبش باشه

من تا ٦ ماهگي شير خشك مي دم تا غذا خور بشه

دختر منم ٣تا ٤ بار در روز شير خشك ٦٠ سي سي مي خوره

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2740
وای عزیزم تو روخدا شیشه نده بچت ازسینت میره ها  بعدش کلی عذاب میکشی. من دقیقا اینطور بودم

چیکار کنم وقتی قطره چکون و قاشق میدم فقط جیغ میزنه و گریه میکنه همه رو میریزه بیرون

تا یک ماهگی خوب میخورد با قطره چکون ولی بعدش اصلا نخورد

بخاطر همین منم مدام بهش سینه میدم ولی وابسته به سینم شده

چی هست از کجا باید بگیرم

از عطاری بگیر.

قدیم ها مامان ها داخل آب میرختن خیس بخوره بعد صافش میکردن آبش میخوردن اما مزش خیلی تلخه.

صبح بعد صبحانه مامانم یک لیوان میداد بخورم خیلی شیرم زیاد شده بود.

رازیانه یک لیوان عصر ها بخور هم برای خودت هم بچه خوبه

چیکار کنم وقتی قطره چکون و قاشق میدم فقط جیغ میزنه و گریه میکنه همه رو میریزه بیرون تا یک ماهگی خوب ...

ببین یک روز کامل فقط سینتو بده, اصلا هیچ کمکی بهش نده, اگه پوشکشو خیس کرد یعنی شیرت سیرش میکنه, اینجا مهم سیر شدن  و وزن گیری بچست, اگه واقعا دیدی شیرخودت کافیه براش دیگه تحمل کن عزیزم, بعد دوهفته هم شیرت زیاد میشه  هم کمتر میچسبه بهت 

بخدا نمیدونی وقتی که دیگه سینتو نمیگیره چه حس  بدیه, من تجربه کردم 

بخاطر همینه که دلم نمیخواد هیچ مادری تجربه کنه 

تلاشتو بکن😐

خدا هست وخدا هست وخدا هست
از عطاری بگیر. قدیم ها مامان ها داخل آب میرختن خیس بخوره بعد صافش میکردن آبش میخوردن اما مزش خیلی ت ...

ممنون عزیزم 

حتما امتحانش میکنم 

رازیانه میخورم 

هم عرقشو میخورم هم دمنوشش

2706