2733
2734
عنوان

۱۵روز با همسرم قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اصن باهاش یه روز قهر نکردم ولی اگه تادوروزباهاش حرف نزنم اونم مث من بهم میریزه نمیتونه تحمل کنه زودی میاد آشتی میکنه ما تو زندگی همه رو از خودمون دور کردیم فقط خودمون دوتا موندیم اونیکه به دردت میخوره شوهرته پدر ومادر خوشحالی تورو میخوان نه بدبختیتو ...وقتی زیاد قهر کنی یعنی داری عادتش میدی به قهر زیاد وبراشم مهم نیست باخودش میگه این که همیشه اینطور بوده اینم روش ...قهر سردی میاره اینایی که میگن تا سه ماه باهاش حرف نزن ...فک میکنی مردها کم میارن تواین سه ماه میرن بایکی دیگه حرف میزنن وحوصله تورو نداره به نظرم بهش عشق بورز تا بهت عشق بده یجوری رفتار کن که خام حرفات شه ...من همیشه بهش میگم جیگیلی ...یه روز اتفاقی به قناریمون گفتم جیگیلی اون برگشت گفت هاع 😂...مث طوطین مث بچه ان باید بهشون محبت کردن رو یاد داد نه اینکه انتظار داشته باشی ازشون محبت ببینی هیچوقت ازشون محبت نمیبینی مگه اینکه بهشون محبت کنی ...باید یاد بگیری که مردتو به چیزی عادت بدی مثلن دست کردن تو موهاش وقوربون صدقه ش رفتن اینو سه ماه انجام بده بدون اینکه انتظاری ازش داشته باشی ...وقتی بعد سه ماه انجام ندی اون میاد این کارو سر تو انجام میده یعنی مثلن من نیاز دارم چرا نمیای انجام بدی خخخخ...وقتی چیزی که بهش عادت دارن نباشه کلافه میشن خیلیییی