2737
2734
خودتم میدونی که میبینه اگه نمبینتت چطور میخوای دعا نویسی کنی؟  مگه دعای دعا نویس رو کی اجابت ...

خب یکی دیگه واست دعا می کنه، فرقش اینه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
خب یکی دیگه واست دعا می کنه، فرقش اینه

خوب بیا من واست دعا میکنم

ان شاأالله هرچی از خدا میخوای باصلاحت یکی بشه اگه نشد بهترشو بهت بده به زودی زود

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بیا من واست دعا میکنم ان شاأالله هرچی از خدا میخوای باصلاحت یکی بشه اگه نشد بهترشو بهت بده به ز ...

ممنون، خداجونم به این دوست خوبمون بهترین ها رو بده، مرسی خدا جون

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
ممنون، خداجونم به این دوست خوبمون بهترین ها رو بده، مرسی خدا جون

فدات

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2728
2740

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381

آره عزیزم. من اعتقاد دارم. شماره دعانویس خوب پیدا کردی به منم بده.

من که اعتقادی نداشتم اعتقادم چند برابر شده و کارم درست شد به لطف خدا ولی دست سید امیدی خیلی خوب بود برام شمارشو میزارم 09044048805

سلام خانما من از لیلی جون شماره این خانم گرفتم فوق العادس زندگیمو نجات داد همش میترسیدم همش گریه و.... خداروشکر الان ۳ ماه خبری نیست ایشون استاد دانشگاه وعلمشو داره خیلی کارش عالیه۰۹۱۰۱۷۸۹۴۲۸

2706