2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها چله استغفار یه جور معجزه ست خیلی عجیبه این چله. چهل رو به نیتی روزی صدتا استغرالله ربی و اتوب ...

عهههه شیوا سلام‌یادته یه دورانی شاخ نی نی سایتی بودی من اون دوران خاموش بودم دنبالت میکردم

بعدم گفتی رفتار نامزدت تغییر کرده الان خوبین؟

دختر چله ی استغفار چیع واسه من توضیح بده ممنون😚😙

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2731
عهههه شیوا سلام‌یادته یه دورانی شاخ نی نی سایتی بودی من اون دوران خاموش بودم دنبالت میکردم بعدم گفت ...

سلام عزیزم😂😂😂😂😂😂😂😂 اره خوبه همه چی خداروشکر فقط یه قرون پول نداریم بریم سر زندگی بیکاره همش پروژه نمیخوره بهش. توضیح دادم که جیگر. نیت میکنی بعد چهل روز، روزی صدتا یعنی یه تسبیح میگی استغفرالله ربی و اتوب علیه. یه روزم یادت بره باید چهل روزو از اول شروع کنی. یه خانومی بیکار بود به نیت کار شروع کرد این چله رو ولی روزی چهارصدتا میگفت کار دولتی گیرش اومد. حالا منم واسه اقای همسر شروع کردم ان شاءالله که کارش جور شه

لطفا درخواست دوستی ندید
عزیزم یکم بیشتر توضیح میدی؟

نیت میکنی بعد چهل روز، روزی صدتا یعنی یه تسبیح میگی استغفرالله ربی و اتوب علیه. یه روزم یادت بره باید چهل روزو از اول شروع کنی

لطفا درخواست دوستی ندید
سلام عزیزم😂😂😂😂😂😂😂😂 اره خوبه همه چی خداروشکر فقط یه قرون پول نداریم بریم سر زندگی بیکاره همش ...

ممنون عزیزم ان شا الله روزبروز احوالت  و اوضاع‌اقتصادیت بهتر باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
بچه ها چله استغفار یه جور معجزه ست خیلی عجیبه این چله. چهل رو به نیتی روزی صدتا استغرالله ربی و اتوب ...

واقعا منم از این چیزا معجزه دیدم ممنون که گفتی چله استغفار برمیدارم به نیت شفای بچم خدا حاجت همه رو بده

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2740
2706