2733
2739
عنوان

آیا من خواهرشوهر بدی ام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ بی مسولیت داداشت،چقد بی خیالتر ازونه

داداشم بی زبونه فوق العادههه وقتی میبینه یه چی بگه دعوا میشه سکوت میکنه کلا

دلم واسه بچشون میسوزه این وسط 😔

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2731
2740

عزیزم

در مورد برادرت حق اظهار نظر نداری چون زندگی خودشه و به شما آسیب نزده. اینکه بچه هاشو نگه میدارید خیلی خوبه که، بهترین حس دنیاست. ولی اینکه ایشون تشکر نمیکنه رو نمیدونم علتشو

شاید احساس میکنه شما خیلی از کنار بچه ها بودن لذت میبرید و براتون زحمتی نداره، نمیدونم رابطه تون در چه حدیه آخه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
الان همتون میریزید سرم میدونم 😐😐

به جای اینکارا رک و راست و مستقیم حرفتو بگو 

ی بار که اوند بجه هاشو ببره بگو دستمونم درد نکنه که بجتو نگه داشتیم

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
عجب مادری    بچه‌ها چند ساله‌اند؟

سه و هشت

سه ساله فوق العاده پرخاشگر شده جدیدا به خدا یه حرکاتی میکنه قشنگ معلومه عصبی بعد خودش پشیمون میشه میاد میگ ببخشید یاهام دوس باش

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2706