2737
2739
عنوان

بیاین از قشنگ ترین لحظه زندگیتون ...بعد خطبه عقدتون بگین....

| مشاهده متن کامل بحث + 90720 بازدید | 922 پست
ما بعد ازمابش دگ رومون وا شد همه رو میپیچوندیم میگفتیم هنوز از تموم نشده مامانانونم میگفتن الهی بمیر ...

واقعااا قشنگیش به همیناشه خب

حماقت یعنی  صادق بودن با کسی که سیاست دارد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما بعد از عقد سريع لباسامونو عوض كرديم و دو نفري رفتيم فرودگاه همسرم مرخصي نداشت و بايد سريع بر ميگشت، فقط دو ساعت مسير تا فرودگاه امام با هم بوديم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
همسر منم پسرداییمه و دوستم نبودیم.چندسال منو میخواسته و به کسی نگفته بود بعدش خانوادش فهمیدن.بعد از ...

اخی چه رمانتیک بودن

بعد از خطبه عقد هول شده بود زِد زير گريه ميگفت باورم نميشه خدا تورو به من داده خوشبخت ترين زن رو زمينت ميكنم 

حالا بهش ميگم يادته ميخنده ميگه من نه اصلا بعله ديگه خره از پل گذشت 😒

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

من حالم از شب عقدم بهم میخوره با شوهرمم دوس بودیم موقع عقد شرایط عقد خوند گفت یکی از شرایط این بود بعد پنج سال زندگی درصورت طلاق اموال نصف میشه شوهرم جلو همه گفت نه امضا نمیکنم چرا باید نصف بشه  

2738
بعد از خطبه عقد هول شده بود زِد زير گريه ميگفت باورم نميشه خدا تورو به من داده خوشبخت ترين زن رو زمي ...

خخخخخ همشون همینن....