2737
2734
عنوان

بیاین از قشنگ ترین لحظه زندگیتون ...بعد خطبه عقدتون بگین....

| مشاهده متن کامل بحث + 90720 بازدید | 922 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما بعد ازمابش دگ رومون وا شد همه رو میپیچوندیم میگفتیم هنوز از تموم نشده مامانانونم میگفتن الهی بمیریم موندین تو گرما ما هم در حالی ک زیر کولر داشتیم بستنی کوفت میکردیم بعد عقد هم  ک دگ بیشتر رومون باز شد طبقه بالای خونمون رفتیم اونجا دگ...... 😂😂😂😂😂😂😂

همسر منم پسرداییمه و دوستم نبودیم.چندسال منو میخواسته و به کسی نگفته بود بعدش خانوادش فهمیدن.بعد از خوندن خطبه اون و خانوادش گریه میکردن من و خانوادم بهشون میخندیدیم.خیلی باحال بود برعکس شده بود 

ینی سریع رفت سر اصل مطلب😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2740

فعلا ازدواج نکردیم دعاکنین ب هم برسیم اونوق میام میگم خدایی😍😢

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
ما هم مجردیم ...تو زندگی که ما هم فقط باید حسرت بخوریم

والا بخدا هیچ تاپیکی راهمون نمیدن اون‌میزنع گاز زدن همسر اون یکی میزنه احساسی ترین جمله که شوورت گفت این میزنه قشنگترین لحظه.....

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ما بعد ازمابش دگ رومون وا شد همه رو میپیچوندیم میگفتیم هنوز از تموم نشده مامانانونم میگفتن الهی بمیر ...

منم عقدم خیلی میپیچونم مامانم اینا رو 😐😐دیگه عذاب وجدان گرفتم  😣😣

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

من بعد عقد چون جشن عقدم دقیقا پس فرداش  بود رفتیم با کل ایل و تبارم ک تو محضر بودن واسه پرو لباس عروس بعد پوشیدن لباس همه گفتن خب عروس خانوم با اقا دوماد برن یه دوری بزنن من اومدم از مزون بیرون شوهرم تو ماشین بود گفت نمیای نگا کردم فقط ماشین خواهر شوهرمو دیدم  گفتم نه من با هانیه میام رفتم طرف ماشین خواهر شوهرم شوهرمم اروم اروم داشت میرفت خواهر شوهرمم تا نصفه از شیشه ماشین اومده بود بیرون داد میزد برو نیا برو  موندم وسط خیابون شوهرم داشت میرف اینم ک داشت اونوری میرف اصا یه وضعی😂😂😂

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
ما هم مجردیم ...تو زندگی که ما هم فقط باید حسرت بخوریم

😒😒😒مجردحسرت نمیخوره 

مجردلذت میبره اززندگیش ازآزادیش ازهمه چیش

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)