2737
2739
عنوان

کادوی روز دختر شوهرم به من😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 45743 بازدید | 921 پست

من امسال روز زن کادو میگیرم عکسشم میزارم اینجا.  یکی بیاد بگه تو ک هنوز دختری. میزنم با پشت دست تو دهنشااا 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا شوهر من برد دخترمو واسش گوشواره هاشو عوض کرد کوچیک شده بودن .پول گذاشت روش عوض کرد گفت اینم کادو روز دخترش .مادرشوهرمم در یه عملیات انتحاری غیر قابل باور. شبش دعوتمون کرد .کیک خریده بود یه پلاک ون یکاد به دخترم داد.اخه دختر من تنها نوه دختره تو 11 تا نوه پسر.البته شوهرم میگه احتمالا با خواهرام دعواش شده خواسته حرص اونا رو دربیاره این کارو کرده .پدرمم زنگ زد تبریک گفت .مامانمم یه تیشرت شلوارک مکی موس خریده بود اورد داد خییلی خوشم اومد واسه دخترمم یه عروسک خریده بود دستش درد نکنه اصلا توقع نداشتم

2728
مسخره همه چیو باید در بیارن واقعا یه عده بیکارن همش دنبال بامبول در اوردنن

بذارید مجردها هم یه روز فقط برای خودشون داشته باشن خودتون رو شریک روزشون نکنید شما هم روز زن دارید مجردها ندارن..  .با تشکر

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
وا دختری زنی دیگه چیه😐😐خب ههممون دختریم مگه روز پرده‌بکارته😐😐شماها دختر ماملن‌باباتون نیستین؟ خ ...

خیلی استدلال باحالی بود خداییش😂😂

منم جزو همونایی هستم که دوست دارن بهم تبریک بگن ولی نمیگن😆

2738

یعنی چی که هی زن و دخترو جدا میکنین..همین تفکرو به بچه هاتونم القا میکنین دیگه..

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2706