2733
2739

میگن نگاه نکردن تو چشم دیگران 

گوشه گیری 

عکس العمل نشون ندادن وقتی که صداش میزنن 

بازی نکردن با بقیه بچه ها. و فرار از جمع

اینا علامتاشه .دکتر باید تشخیص بده تست میگیرن 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

علايم ك زياد داره

اينقد تابلويه ك خودت ميفهمي

من برادرزاده همسرم داره 

البته ميگن يه درجه مونده به اوتيسم البته من ميگم دكتر خواسته دلداري بده اگرنه رفتارش كاااااملا مانند اوتيسم

اول از همه حرف زدنش خيلي تابلوييه

تمركزش ارتباط نميگيره از طريق چشماش

كاراشو نميتونه انجام بده 

چند سالشه؟؟

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دختر یا پسر، چند سالشه، دستور پذیری داره؟ درکش چطوره؟ 

پسره 

البته مادر نداره زير ديت پدر بزرگ مادر بزرگه داروهاشو كامل نميدن🤬🤬🤬

الان نه سالشه با بچه هاي بهزيستي ميره مدرسه انگار با عقب موندها ديگه معمولي اينا قبولش نكردن

كلا مريضه ديگه هيچييييييش طبيعي نيس

حتي هنوزم تنها نميتونه دسشويي بره

ولي خب اين مادر نداشته 

مادربزرگش خودش بلانسبت شما مشكل داره بيش فعاله درست برخورد نميكنه اگرنه خيلييييي پيشرفت كرده بود تو اين چند سال

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2740
زمانی که اومد پیش ما، هیچ واکنشی به اسمش نداشت، اصلا هیچ چیزی، حتی بده به من یا بگیر، یا حتی همکاری ...

تو چشماتون نگاه میکنه....دکتر چی گفت دقیقا

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

الان، بای بای میکنه، نازی میکنه، عمو زنجیر باف که میگیم میگه اله(یعنی بله)، بده و بگیر و میفهمه، وسیله رو بگم بده به بابا یا مادرجون، بعضی مواقع اشتباه میده، یک دو بگم، میگه سه، تو لباس پوشیدن، یا کفش پوشیدن همکاری میکنه، به اسمش واکنش کامل داره، ارتباط چشمی داره، بهش بگی سلام، نمیگه، ولی از در اتاق بیاد تو میگه سلام، گوشی تلفن و میگیره، میگه الو سلام

2706