2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر میگفت سنش برا تشخیص کمه

روی پنجه راه میره 

بال بال میزنه

این احتمالا اونجایی که بوده خوب باهاش ارتباط برقرار نکردن پسر من پارسال تشخیص اتیسم گرفت امسال رد شد از غریبه ها میترسن دوست دارن تنها باشن خودشون تنها بازی کنن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
الان، بای بای میکنه، نازی میکنه، عمو زنجیر باف که میگیم میگه اله(یعنی بله)، بده و بگیر و میفهمه، وسی ...

مشکلی نداره که....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

کم میخندن یا بی خودی میخندن وقتی چیزی میخوان گریه میکنن بهشون بدی باز ساکت نمیشن خیلی علایم داره ولی اینا اصلی تریناشه

خوب شما چرا شک کردی....در چه حد حرف میزنه

حرف نميزنه، فقط آوا های نامفهوم داره، بگم جوجه چی میگه میگه جیک جیک، بگم یک دو، میگه سه، سلام بلده، بگم عمو زنجیر باف،بلند  میگه اله(یعنی بله) 

روی پنجه راه میره  بال بال میزنه این احتمالا اونجایی که بوده خوب باهاش ارتباط برقرار نکردن پس ...

پسر شما چرا همچین تشخیصی گرفت...منم دخترم کم مونده ۱۸ ماهش بشه....نگرانشم....بخاطر اون میپرسم

حرف نميزنه، فقط آوا های نامفهوم داره، بگم جوجه چی میگه میگه جیک جیک، بگم یک دو، میگه سه، سلام بلده، ...

خوب مناسب سنشه

پسر شما چرا همچین تشخیصی گرفت...منم دخترم کم مونده ۱۸ ماهش بشه....نگرانشم....بخاطر اون میپرسم

پسر من تشنج پنهان داشت اول خوب بود یهو ارتباطش به صفر رسید نگاه تو چشمامون نمیکرد اسمشو تشخیص نمیداد به حدی که فکر کردبم کره

گریه های طولانی و قشقرق مانند وسط شب بیدار میشن نمیتونن بخوابن 

دختر منم چند باری اینجوری بیدار شده گریه کرده....البته سرما خورده بود

علائم بچتون چیه، چند سالشه؟ 

من پسرم خیلی علایم داشت الان که داروی تشنج میخوره بهتر شده علایمش کمتر شده الان عالی شده بخاطر تشنج اینطدری شده بود

پسر من تشنج پنهان داشت اول خوب بود یهو ارتباطش به صفر رسید نگاه تو چشمامون نمیکرد اسمشو تشخیص نمیداد ...

الان چطوره؟ بچه من رو پنجه راه نمیره، اول که آوردمش خونه، آنقدر که واکنش به اسم نداشت، بردمش شنوایی سنجی

2706