2737
2739
عنوان

کلافه شدم😣

128 بازدید | 9 پست

خانما من امروز لکه بینی داشتم پس فردا موعد پریودم بود ولی دوروز زودتر خونریزیم شروع شده چون  دو سه روزه هم عرق رازیانه و هم دمنوش رازیانه ودمنوش برگ انجیر وآبپیاز استفاده میکردم ولی طبق معمول حالت قیری داره و در حد روزای اخر پریود لکه بینی دارم چیکار کنم کلافم کرده چی بخورم ب نظرتون

خدا هست و خدا هست و خدا هست☺

چندروزاینجوری میشی بعدخونریزیت شروع میش؟شایدکیست  یاتنبلی داری

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رحمت سرد شده سعی کن لبنیات سفید سرکه، فعلا استفاده نکنی احیانا شیرم خاستی بخوری شیر گوسفندی بخور 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2728

قرص گیاهی ویتاگنوس از داروخونه بخر تنظیم کننده هورمون هاست. هیچ ضرری هم نداره همیشه میشه مصرف کرد من مامانم پزشکه خودش میگه هرکسی میتونه ازون قرص بخوره عوارضی ام نداره خودش برام خریده هروقت پریودم نامنظم میشه بخورم درست میشم

ن بابا تا اخر پریودم حالت قیری هستش  اره pco هستم متاسفانه ولی دیگه کلافه شدم  

ببخشیدpcoیعنی تنبلی؟

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2738
هم تنبلی هم پلی کیستیک

هردوتخمدان پلی کیستیکه؟