2733
2739
عنوان

بیاین تاپیکش فانه😼❤

388 بازدید | 45 پست

معلم باحال داشتین تو سالای تحصیلتون؟

یه خاطره از کاراشو تعریف کنید

اقا ما یه معلمی داشتیم خیییییلی باحال بود دبیر علوممون بود 

یه روز امتحان داشتیم امتحانی نشسته بودیم و سرمون رو برگه داشتیم امتحان میدادیم.

بهتون بگم که ما یه همکلاسی داشتیم فامیلش خیر اندیش بود. یه همکلاسی دیگمونم اسمش گوهرشاد بود صداش میکردیم گوهر...

یهو سر امتحان در زدن و یه دانش آموز سال پایانی اومد گفت:

-ببخشید خانوم.مدیر گفتن گوهر خیر اندیش بیاد دفتر!😂😂😂😂

یهو کلاس ساکت ک همه در حال فکر بودن ترکید رفت هوا😂😂😂

دختره نمیدونست کجا خودشو محو کنه کلاس ماهم بمب انرژی و باحال ترین کلاس بودن

معلممون با تاسف نگاهمون کرد و ب دختره گفت:

-باشه گلم شما برو

بعد به ما گفت:

-یعنیا خجالت نمیکشین وجدان ندارین بچه آب شد. امیدوارم یه روز تو یه کنفراس بزرگ سوتی بدین همه از دم مرد باشن دوست پسرتونم باشه

تا دیگ طرفتون نیاد.همینو میخواین ارع؟

حالا ما التماس ک خانووووووم نفرین نکن😢

میگف شما انگار قرار نیس ادم شین!!!

اما خب تهشم میخندید و دعوامون میکرد😂😂😂😂😂😂😂

ناهیدخانوم نقاش😀💜 

NaqqSh:)

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

ما یه معلم تاریخ داشتیم 

ازاون باحالا خیلی ام طفلی ساده بود 

شوهرش بهش اس ک میداد یهو میدیم چشاش پراشک میشه 

خیلی عاشق معشوق بودن

عاقا ماهم طفلیو دس مینداختیم 😅😅😅

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ی بارم استادمون مرد بود سر زیست

داشت درس میپرسید قسمت انسان

میخاست راهنمایی کنه به دختره گفت 

-ماهااا چی داریم

+وزیکول سیمینال

یغنی حالت پرسش و پاسخ بود😂😂😂

اصن خود استاد حواسش نبود چی گفته

یهو ترکیدیم

مجردم.تیکر رسیدن به آرزومه♥
ما یه معلم تاریخ داشتیم  ازاون باحالا خیلی ام طفلی ساده بود  شوهرش بهش اس ک میداد یهو می ...

اوهووووو😂

ما یه معلم دیگ داشتیم امادگی دفاعی فک میکرد شاخه😂😂😂😂

ناهیدخانوم نقاش😀💜 

ما کلاس اول بودیم‌ ناظم امد گفت فردا با ولی بیاین مدرسه بچه ها فک کردن ولی حتما کسی که اسمش ولیه منم همین فکر و کردم بعد گفتم خوب من ولی دارم اسم دوست صمیمی بابام ولی بود اونا بغض کردن ما ولی از کجا بیاریم

خاطره خنده دار ندارم ولی گفتی معلم یاد معلم زبان فارسیمون افتادم 

دقت کن زبان فارسی😒😒😒

همیشه ب ما میگف گوسفندا اصلا بلد نبود درست حرف بزنه یا میگف گوسفند یاهم سلیطه 😑😑😑

این اواخر ک زده بود ب سرش ب بچه های سال پایینی ک خیلی شیطون بودن گفته بود ج ن د  ها ببخشیددددد البته😭😭😭😭

باردار نیستماااا😑تیکر آزمونمه😎😂😣😣😣
2706