2752
2734
عنوان

بیاین تاپیکش فانه😼❤

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یه معلم داشتیم چشاش یه ذره چپکی و لوچ بوددیهو نیگا میکرد ب من یه سوال میپرسید میگفتم من؟ میگف نه توو. پشت سریم میگف من؟ میگف نه توو  کناریم میگف من میگف اره..بیشور ب صدنفراسترس میداد>.<

2731

ی استاد داشتم اول ترم حاضر جوابی کردم باهام بد شد و من شدم مثالش همه جا..مثلا داشتم از دانشکده میرفتم با سال پایینیا داشتن حرف میزدن تا من رد میشدم میگفت مثل این خانم شمام گوش ندید🙄معروفم کرده بود سرکلاسم‌سوال سخت میپرسید ازم همون زمان تادرس میداد و مدام خیط میکرد منو یسری ی مبحث سنگین انالیز داشتیم من خوندم مسلط فرداش تا درسو شروع کرد پرسید ازم منم جواب دادم یهو گفت خب گویا مبحث پیش پا افتادس پس خودتون بخونید میگدریم ازش😂😂😂چقد فوش میخوردم من سرامتحان

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
عاره عزریززززززم   اخه اسم خودمم ناهیده    

واااااااااااای هم اسم پیدا کرررررردم😂❤عاشقت شدم.اخه تا حالا هم اسممو ندیدم😀❤❤❤

چطوری ایزد بانوی اب😂

خودمو کشتم با معنی اسممون😂

هی میگم ایزد بانوی ابم😂😂😂😂

ناهیدخانوم نقاش😀💜 
واااااااااااای هم اسم پیدا کرررررردم😂❤عاشقت شدم.اخه تا حالا هم اسممو ندیدم😀❤❤❤ چطوری ایزد بانوی ا ...

از بس خاصیم ندیدی!.. عع من این معنیشو نمیدونسم من فقط درخشان و روشنایی میدونسم ایزد بانوی اب    

از بس خاصیم ندیدی!.. عع من این معنیشو نمیدونسم من فقط درخشان و روشنایی میدونسم ایزد بانوی اب   ...

ارع بابا خیلی خاص😻❤😂

پس خوب ک گفتم😂❤

همه میگن اناهیتا یعنی ایزد بانوی اب اما ناهید ریشه ی اناهیتاس 

تو بعضی معنیا میگن ک اسم ایزد بانوی اب ناهید بودع

زلال و شفاف و درخشان معنی مفهومیشه درست گفتی ناهیدجونم😍

ناهیدخانوم نقاش😀💜