848
648
عنوان

پروتز لب+عکس

2996 بازدید | 218 پست

خیلیی خیلییی دوس دارم لبامو پروتز کنم ولی میترسم دم عروسیم بد شم بنظرتون چیکار کنم الان عکس میذارم بگید 

تمام تو برای من❤️                                                        تویی که جان من شدی 😍                                                  ز عشق تو چه بی قرارم 😉                                               نترس از این وابستگی💑                                     ازعادت و دل بستگی☺️                                                      که بی تو من نفس ندارم💏

من دوستم اینکارو کرد مثل اردک شده

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن

وای من متنفرم از پروتز لب 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه  خواهرم صلوات بفرستید چندبار سابقه زایمان زودرس داشت خیلی عذاب کشید دعا کنید بارداری موفقی داشته باشه😔
780
من دوستم اینکارو کرد مثل اردک شده

مامان دوست منم لب بالاشو انجام داد من دیدمشواقعا بدم اومد

دخـتــَــر کـه بــاشیمیـدونـی اَوّلــــیـن عِشــق زنـدگیـتــ پـــِدرتـهدخـتــَــر کـه بــآشی میـدونـی مُحکــَم تــَریـن پَنــآهگــاه دنیــآآغــوش گــَرم پـــِدرتـهدخـتــَــر کـه بــآشی میـدونـی مــَردانــه تـَریـن دستــیکـه مـیتونی تو دستـِـت بگیـــری ودیگـه اَز هـــیچی نَتــَرسیدســــتای گَرم وَ مِهـــــرَبون پـــِدرتـههَر کـجای دنیـا هم بـــاشیچه بـاشه چـه نبــاشهقَویتــریـن فِرشتــه ی نِگهبـــان پـــِدرته                                                                                   خدا جونم من فقط بابامو تو این روزای سخت به تو میسپارم  
727
784
مامان دوست منم لب بالاشو انجام داد من دیدمشواقعا بدم اومد

دوست من که انجام داده انگار وسط لبش ی خط فرورفتگی ایجاد شده افتضاااح شده افتضاح از یک کیلومتری داد میزنه لباش که چیکار کرده

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
903