2752
2734
عنوان

بچه ها از دیروز خیلی ناراحتم لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2016 بازدید | 51 پست
خواهش میکنم عزیزم.راستش از نزدیک کسی رو نمیشناسم. ولی داخل همین کانال پیام کسایی رو که از نسخه هاش ج ...

ممنون از وقتی ک گذاشتی و توضیحات کاملت

عضو کانالش شدم

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون
عزیزم الان چند کیلویی؟

۸۶ بودم الان ۸۰شدم

قدمم۱۶۶

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عالی بوده ۶ کیلو کاهش بقیه اش ام کم میشه فقط ارامشت رو حفظ کن

کاش بشه...

ممنون ک وقت گذاشتین

2731
ماشا....فکر کنم از علایم همون کم کاری تخمدان هست...از اول هم تپل بودین یا ناگهانی تپل شدین؟

ازدواج کردم بهم خوش گذشت تو ۴سال ۱۵کیلو اضافه کردم  

اولي كه سقط شد تو دومين ماهي كه دارو خوردم باردار شدم اين بدون دارو سه ماه بعد از سقطم

انشالله نینی سالم ب دنیا بیاد و عاقبت بخیر باشه

اگر یادت بود موقع زایمان برای منم دعا کن

میگن دعای خانوم حامله میگیره

آره شنیدم الان دوماهه هم رژیم دارم هم ورزش میکنم ۶کیلو کم کردم اما هنوز۱۵کیلوووووو مونده لعنتی

دمنوش گزنه روزی سه تا استکان بخور فوق العاده س

وهمینطور دمنوش رازیانه هفته ای ۳یا۴بار

من خودم کنار رژیم غذایی وورزش اینارو میخوردم ۲ماه ۱۰کیلو کم کردم

تو ماستم زنجبیل میریختم وپیاز رنده میکردم

دمنوش گزنه روزی سه تا استکان بخور فوق العاده س وهمینطور دمنوش رازیانه هفته ای ۳یا۴بار من خودم کنار ...

من یه هفته است فهمیدم وسط رژیم و ورزش و دمنوش غافلگیری باردار شدم

ههههههه

انشالله ادامه لاغری بعداز زایمان

خواهش میکنم عزیزم.راستش از نزدیک کسی رو نمیشناسم. ولی داخل همین کانال پیام کسایی رو که از نسخه هاش ج ...

سلام عزیزم

چندوقت پیش تو همین تاپیک اومدی بهم راهکار دادی واسه رفع تبلی تخمدان

اماالان یه هفته است فهمیدم حدود۵هفته باردارم

ههههه

کار خدا بوده ک بدونه حتی یه قرص باردارشدم

گفتم بهت خبر بدم خوشحال شی

بسلامتی گلم منم دعاکن باردار باشم

انشالله عزیزدلم

استرس رو از خودت دور کن

سبک زندگیتو سالم کن روغن و نمک رو ب کمترین حد برسون مصرفشو

من بااینکه اقدام نکرده بودم و جلوگیری داشتم ازخرداد پریود نشدم چون سابقه داشتم قبلا بخاطر تنبلی تخمدانم واسه همین جدی نگرفتمش

بعد هفته قبل  رفتم دکتر ک بهم قرص بده پرسود شم گف اول ازمایش بده منم بهش گفتم مطمئنم خبری نیس دکتر گفت محض اطمینان ازمایش بده بعد واست درمان هورمونی رو شروع میکنم

جواب ازمایشم اماده شد دیدم ۵هفته باردارم

این درصورتی بود ک من شدیدا ورزش میکردم روزی۴۰۰تا طناب میزم

روزی یک ساعت دور زمین فوتبال میدوییدم

اصلا باورم نشد تا رفتم سونوگرافی دیدم واقعیته

باورت نمیشه خودمو شوهرم تو مطب گریه میکردیم از خوشحالی

اینارو گفتم ک بدونی پیش خدا کاری نداره

ناامید نشو از رحمتش

انشالله ب وقتش قسمتت میکنه 

اگر ب صدقه ی مستقیم دادن ب نیازمندا اعتقاد داری فراموشش نکن

مثلا این بچه های کار رو میبینی بهشون پول نده چون ازشون میگیرن اما در عوضش همیشه تو کیفت خوراکی داشته باش بده بخورن یکم جون بگیرن یا حتی شده یه نون و یه قالب پنیر براشون بخر

حتما لازم نیس بگی۱۰۰هزارتومن صدقه میدم ممکنه درتوانت نباشه

من ب این جور صدقه دادنا مخصوصا ب بچه های کار خیلی اعتقاد دارم

یا مثلا همیشه یه چندتا از بسته های گوشت و سبزی فریزرتو بذار سهم نیازمند

یه وقت صداشونو میشنوی تو خونه یا رفتگری میبینی تو کوچتون اون بسته هارو بذار تو پلاستیک ببر بهش بده

بخدا وقتی اون خوشحالی رو تو چشماشون میبینی ب یه دنیا میارزه مطمئن باش اینطوری خدا هم بیشتر هواتو داره و حاجتاتو زودتر میده

معذرت میخوام پر حرفی کردم

انشالله اگر دعای منم قبول بشه از ته دل از خدا میخوام ب زودی یه نی نی خوب و سالم بذاره تو دلت تا مثل من معجزه رو حس کنی

انشالله عزیزدلم استرس رو از خودت دور کن سبک زندگیتو سالم کن روغن و نمک رو ب کمترین حد برسون مصرفشو ...

ممنون گلم حرفات خیلی بهم ارامش داد 

من فردا موعدمه ۴ساله اقدام کردم یه سقط داشتم

به چشم همه فامیلای خودنو شوهرم نازا بحساب میام ولی من مطمئنم خدا بهم میده ناامید نیستم هیچوقت از درگاه خدا

بخاطر شوهرم که هرماه منتظره ناراحتم

انشالا خدا دست همه روبگیره 

نی نی شماروهم واستون نگهداره

ممنون گلم حرفات خیلی بهم ارامش داد  من فردا موعدمه ۴ساله اقدام کردم یه سقط داشتم به چشم همه ف ...

حرفای بیقه کوچکترین ارزشی واست نداشته باشه

ب خدا توکل کن

ب قول معرف از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست اما در دهن مردم رو نه

انشالله ک این ماه پری نمیشی و میای خبر خوب بهمون میدی

البته من یه چیزی شنیده بودم امیدوارم ناراحت نشی چون خودمم انجام دادم

میگن کسانی ک باردار نمیشن زیاد استغفار کنن من ک از وقتی شنیدم تا جایی ک یادم باشه انجام میدم

راستی بچه ها میگفتن با پیاز درمانی خیلیاشون باردارشدن

برو تاپیکشو پیدا کن شاید ب درد شما هم بخوره

هرکی رو مبینم منتظر بچه است دلم خون میشه واسش چون خودم این نگرانی و مشکل تنبلی تخمدان لعنتی رو چشیدم

بااینکه اقدام نکرده بودم اما شب و روزم گریه بود

اشتباه کردم ک از رحمت خدا غافل شدم

راستی بگرد دنبال داروی تقویتی واسه همسرت شاید اسپرمس ضعیف باشه

من شنیدم خوردن گرمی جات هم خوبه

خدایا بهت التماس میکنم این دوست مجازی من باردار باشه

لطفااااا

این هم صلوات ب نیت شما

اللهم صل علی محمد و آل محمد

2706