2733
2734
عنوان

بچه ها از دیروز خیلی ناراحتم لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1992 بازدید | 51 پست
سلام عزیزم چندوقت پیش تو همین تاپیک اومدی بهم راهکار دادی واسه رفع تبلی تخمدان اماالان یه هفته است ...

سلام واااای چقدر عالی خدارو هزار مرتبه شکر. مبارکت باشه عزیزم. واقعا خیلی خوشحال شدم. خداروشکر که خودش کمکت کرد بدون هیچ قرصی.

الحمدلله.

ان شاالله که به سلامتی و خوشی زایمان کنی و کوچولوت رو سالم به دنیا بیاری. خیلی مواظب خودت و نی نیت باش. 

خدا پشت و پناهت باشه.

حرفای بیقه کوچکترین ارزشی واست نداشته باشه ب خدا توکل کن ب قول معرف از قدیم گفتن در دروازه رو میشه ...

ممنون گلم فدات شم نه شوهرم نه خودم هیچکدوم مشکلی نداریم.دکترا میگن ناباروری ناشناخته س

انشالا بادعای شما دوستان گلم خدا یه عنایتی هن بما کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم فدات شم نه شوهرم نه خودم هیچکدوم مشکلی نداریم.دکترا میگن ناباروری ناشناخته س انشالا بادعا ...

انشالله ک بیای و خبرای خوب بهمون بدی

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون
2742