2733
2739

دیروز رفتم دکتر زنان بازم گفت تنبلی تخمدان دارن و ممکنه حامله نشم

گفت هرچه زودتر باید اقدام کنی

اما خب من هنوز۱۵کیلو اضافه وزن دارم اینطوری هم خودم اذیت میشم هم جنین

دارم دیونه میشم همه اش میگم اگر بچه دار نشم چی؟

شوهرم همه اش میگه مهم نیس

اما خودم دارم دق میکنم٬من و شوهرم عاشق بچه ایم میمیرم اگر بچه دار نشم

کسی مثل من رو میشناسین ک تنلی تخمدان داشته باشه و بچه دار شده باشه؟

توروخدا یکم بهم امید بدین

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخ من تو راهمممم يه بارم سقط داشتم  انشالله اينيكي سالم بدنيا بياد ولي منم تنبلي داشتم

چقدر طول کشید تا باردار شدی؟

طبیعی باردارشدی؟

دارو و اینا چیزی میخوردی؟

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون

اين دوره زمونه مگه كسي هم هست تنبلي نداشته باشه 🤔

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
دوستم تنبلی تخمدان داشت حالام بارداره پی گیردرمان باش ناامیدنباش رژیمم شروع کن چیزهای مقوی بخورباردا ...

کار خاصی انجام داد قبلش؟

اين دوره زمونه مگه كسي هم هست تنبلي نداشته باشه 🤔

شما هم تنبلی داشتی و باردار شدی؟

کار خاصی کردی؟

2738
شما هم تنبلی داشتی و باردار شدی؟ کار خاصی کردی؟

اره

دكتر تا ميتونست قرص و امپول نوشت اما من هيچكدومو استفاده نكردم

توكل كردم ب خدا

عسل و سياه دانه و از همه مهم تر  نماز شب رو امتحان كن

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

از طریق طب سنتی میتونید درمان کنید یه دکتر طب سنتی توی تل گرام کانال داره خیلیا با نسخه هاش درمان شدن و باردار شدن.

ادرس کانالش:

mojeze_tebesonati @

از قسمت سرچ مشکلتو سرچ کن تمام مطالبش میاد. حتما برو کانالش بخون.

اوههه نصف بیشتر زنا یا کیست دارن یا تنبلی تخمدان😂😂 

محل نده بهش فکر نکن

رژیم بگیر و ورزش بکن

رازیانه با سرکه انگبین بخور به شدت هورمون های زنانه رو تحریک میکنه و تخندان هارو فعال میکنه همچنین عادت ماهانه رو منظم میکنه 

بعدم ویتامین های لازم رو مصرف کن و شروع کن به اقدام 

ایشالا به هدفت میرسی

توکه باشی معجزه ای در من رخ میدهد به نام ارامش😍🤗