2737
2734
عنوان

به نظرتون آلمان خوبه برا مهاجرت؟کسی هست از اونجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 34 پست
امیر کبیری ها خیلی هاشون مهاجرت کردن از بین دوستاشون کسانی که رفتن بهترین گزینه ها برای تح ...

فقط من موندم فک کنم . از هم ورودی های ما تو رشته مون که ۲۵ نفر بودیم فک کنم ۱۵ نفر رفتن حداقل 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط من موندم فک کنم . از هم ورودی های ما تو رشته مون که ۲۵ نفر بودیم فک کنم ۱۵ نفر رفتن حداقل 😑

همسر من برق شریف بود ، فقط دو نفر نرفتن هنوز از ورودیشون   

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

اگر بچه کوچیک دارید کمی سختتون میشه چون آلمان براحتی اقامت نمیده .یکی از اقوام ما الان دو سال هست که خودش رفته تازه یک ماه دیگه همسرش و بچه هاش میرن آلمان تا حالا کارهاشون طول کشیده

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
2728
اگر بچه کوچیک دارید کمی سختتون میشه چون آلمان براحتی اقامت نمیده .یکی از اقوام ما الان دو سال هست که ...

اره بچه داریم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
اگر بچه کوچیک دارید کمی سختتون میشه چون آلمان براحتی اقامت نمیده .یکی از اقوام ما الان دو سال هست که ...

اگه کار از این ور پیدا کنیم به فاصله ی چند ماه میشه رفت پیش همسرم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
شوهرم دیگه نمیخواد ادامه بده میگه دیگه اعصابش ندارم    

ما هم اعصابشو نداریم کاش یه جوری بشه ما هم بریم

چهارسال پیش رفتن ما برای سوئد کامل شده بود ولی من زدم زیرش و گفتم نمیتونم دوری را تحمل کنم و الان پشیمونم شدید و مدام افسوس میخورم

اره بچه داریم

همسر من هم برنامه نویس هست و چندتا از دوستانش طی ده سال گذشته رفتن آمریکا و کانادا و اسپانیا .متاسفانه قدر حرفه برنامه نویس ها رو خوب نمیدونن بعضی شرکتها علی الخصوص دولتی ها.باز خصوصی ها بهترین از لحاظ حقوقی

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
2740
ما هم اعصابشو نداریم کاش یه جوری بشه ما هم بریم چهارسال پیش رفتن ما برای سوئد کامل شده بود ولی من ز ...

چرا نرفتی سوئد

ما اگه سوئد هم جور بشه میریم فقط برییم

همسر من هم برنامه نویس هست و چندتا از دوستانش طی ده سال گذشته رفتن آمریکا و کانادا و اسپانیا .متاسفا ...

دقیقا

شوهرم جای دولتی 

کار شوهرم 15 ساله برنامه نویسی تو کارش خوبه

ولی پولی نمیدن نسبت به کارش

چرا نرفتی سوئد ما اگه سوئد هم جور بشه میریم فقط برییم

شوهرم تازه فوق لیسانس گرفته بود و تازه هم عقد کرده بودیم از طریق یکی از استاداش که اون کشور بود معرفیش کرده بود به دانشگاه اونجا با مقالاتی که داده بود اونا هم پذیرفتنش حتی اسمش تو سایت اون دانشگاه بود فقط مونده بود مدارک شناسایی بدیم به استادش تا همه چیز اوکی بشه که اونجا من زدم زیرش که نمیام خیلی خر و احمق بودم

شوهرم تازه فوق لیسانس گرفته بود و تازه هم عقد کرده بودیم از طریق یکی از استاداش که اون کشور بود معرف ...

دور از جون 

الان نمیشه دوباره اقدام کنید؟

دور از جون  الان نمیشه دوباره اقدام کنید؟

اون روز همه چیزش رایگان بود حتی رفتن من هم خیلی راحت بود و هم میتونست دکترا بگیره هم تو همون دانشگاه کار کنه چون معرف داشت خیلی شرایطش راحت بود ولی الان من باید تافل بگیرم خودش همینطور از طرفی شغلش اونجا معلوم نیس وکیل میخاد و چقدر هزینه

البته یکسال بعد دوباره رفت پیش استادش ولی حاضر نشد باهاش همکاری کنه حتی بد هم برخورد کرد شایدم حق داشت چون خیلی تلاش کرده بود تا کارش را جور کنه و من خراب کردم این یکی از افسوس های بزرگ زندگیم شد

الان ناراحت نیست ازت؟ قهر نیست باهات؟

گاهی که حرف میشه میگه تو نزاشتی بریم وگرنه شرایطمون عوض شده بود منم میگم خریت کردم دیگه میتونم کاری کنم قبول دارم تقصیر من بود اینا را که میگم میگه خوب ولش کن اصلا حرفش را نزن دیگه در همین حده اینکه داد و بیداد کنه و قهر اونجوری نه

2706