2737
2739
عنوان

اظطراب جدایی کودک 3 ساله ام

918 بازدید | 35 پست

دخترم دوسال و 10 ماهشه. من کارمندم. صبح ها با سختی زیاد ازم جدا میشه بهم میچسبه گریه می کنه خودشو به این ور و اون ور میزنه. باید بزارم وقتی خوابه آروم برم. اگه منو نبینه راحت تر با دوریم کنار میاد. یه مدتیه میره مهد. صبح ها اگه خودم ببرمش نمیره و دوباره بهم میچسبه و با جیغ و داد میزارمش. ولی اگه با خاله ش بره خیلی خوب و با خوشحالی میره مهد. خیلی ناراحتم چیکار کنم که این استرسو نداشته باشه. بعدازظهرها باهاش وقت میگذرونم. ولی این استرس جدایی صبح ها هست که هست. امروز بیدار شده بیا پیشم بخواب. منم دیرم شده بود ولی رفتم پیشش تا خوابش برد. پاشدم بیدار شد به گریه های سوزنااااک. دوباره خوابوندمش و فرار کردم. همش دارم به خودم لعن و نفرین میفرستم. ولی اینم میدونم که بالاخره باید با این موضوع کنار بیاد چیکار کنم توروخدا بهم راهکار بدین. خیلی درماندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهىىىى من عمرى جاى دختر شما بودم اگر بدونى چه اسيبى به بچت ميزنى هيچوقت سركار نميرفتى

منم دقیقا 

مادرم شاغله هنوزم😔

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2731

پسر منم ۲ سالشه همین مشگلو دارم.دکتر هلاکویی میگه خیلی زیاد با بچه حرف بزنید تا نبودن شمارو بپذیره.نگران نباش عزیزم میگذره تو این سن طبیعیه.فقط سعی کن یهویی از جلوی چشمش نری تا ترس و اضطرابش کمتر بشه

2740

12سال سابقه کاری دارم الان نرم سرکار دیگه، دستم به هیچ جا بند نیس نه بازنشستگی نه چیزی. با این وضع اقتصادی وحشتناک واقعا همسرم نمیتونه از عهده زندگی بربیاد

عزیزم اگه اوایلشه که داری تنهاش میزاری عادیه.عادت می کنه و با این قضیه کنار میاد.پسر منم اوایل اینجوری بود اما الان خودش با اشتیاق میره خونه مامانم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

منم مادرم شاغل بود از زمان بچگیم تا حالا متنفر بودم از اینکه هیچوقت موقعی که میام خونه نیست وسرکاره حتی الانم که ازدواج کردم باز مامانم میره سرکار بدم میاد خونشون باشم 

کاش میشد هیچ مادری شاغل نشه که بچه همش لطمه میبینه اذیت میشه

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
منم مادرم شاغل بود از زمان بچگیم تا حالا متنفر بودم از اینکه هیچوقت موقعی که میام خونه نیست وسرکاره ...

بیا بغلم عزیزم

عین منی

من الانم ک بچه دارم مادرم هنوز شاغله و نیست

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
بیا بغلم عزیزم عین منی من الانم ک بچه دارم مادرم هنوز شاغله و نیست

😍😍😍😍

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍