2733
2739
عنوان

بارداری دوم

793 بازدید | 11 پست
سلام ومن خیلی پشیمونم گریهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بچه ها من یه پسر 19 ماهه دارم چند ماه بود که درد شدید لگنی داشتم دکتر رفتم و خلاصه سونو و اینا دکتر گفت دو تا تخمدانتم اندومتریوز شدید داری در حد تیم ملی و تخمدانات داره از بین میره زود عمل کن و برای بچه بعدی اقدام کن چون احتمال نازاییت خیلی بالا ست به هیچ عنوان با این اندومتوز ها باردار نمیشی من این ماه اقدام کردم و باردار شدم ولی الان حس خیلی بدی دارم انگار پشیمونم همش اشک تو چشام پر میشه شوهرم میگه خدا رو شکر کن و دکتر هم میگه محله کسی با شرایط تو باردار شه وخدا خیلی دوستت داره ولی من انگهر غم عالم رخته شده تو دلم
عزیزم مبارک باشه

من خودمم وقتی‌ فهمیدم باردارم خیلی‌ ناراحت شدم ولی‌ دیگه شده الان هم که هفت ماه و نیم هستم هنوز یه کم ناراحتم ولی‌ اینم دوست دارم

از هر کی‌ هم می‌پرسم میگن اونا هم همین طور بودن ولی‌ مطمئن باش بعد از چند ماه این حالت از بین میره
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم وقتی فهمیدم واسه بار دوم حامله م اعصابم به هم خورده
انقد قاطی بودم میگفتم من به این بچه شیر نمیدم
الان 3 ماه رو تموم کردم. خدا یه مهری میندازه تو دلت که خودت هم تعجب میکنی
همش عجله دارم به دنیا بیاد انقد دوسش دارم
پس خدا رو شکر کن
CafeMom Tickers
سلام نسرین جان ناراحتی نداره خوب بو خدایی نا کرده کارت به عمل می رسد و بعدشم زبونم لال واسه بچه دوم خودتو می دادی دست دکترا ؟؟!!!!
خدا رو شکر کن اولا بعدم کیف بارداریتو بکن بچه هات با هم بزرگ میشند
جاریه من بچه اولش 20 ماهش بود دومی حامله شد ..الانم بچه دومش 3 سالشه دو باره بارداره خیلی هم خوشحاله می گه سخت هست اما بچه هام با هم بزرگ میشند و... به خواسته خدا راضیه نه خودشو عذاب میده نه بقیه رو ناخواسته اس اما همه جا می گه خودمون می خواستیم تا بجه ام تنها نباشه ...
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
2740
عزیزم این بچه انقدر برات عزیز میشه که خودت تعجب میکنی.برام پیش اومده انگار واقعا نیمی از وجودمه، دیوونشم. غصه نخور حتما صلاحت در این بوده.
کاش بجای حجاب ، حیا اجباری بود ، شرف اجباری بود ، راستی و درستی اجباری بود ، کاش داشتن معرفت و وجدان اجباری بود.........