2733
2734
عنوان

شما بودین چیکار میکردین

121 بازدید | 14 پست

من چندوقت دیگه عقدمه

مراسم ندارم فقط میریم محضر و آتلیه 

زن داداشم ۶سال پیش عروسی کرده یه کت شلوار سفید خیلی شیک داره اندازش هم دیگه نیست می‌گفت اینو بپوش چرا الکی بری چهار میلیون پنج میلیون بدی کت شلوار 

برای نیم ساعت 

بنظرتون چیکار کنم؟

پوشیدمش هم خیلی خوب بود به تنم فیت فیت میگفت همون یکبار تو عقد پوشیدمش

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من شخصا قبول نمیکردم لباس عقد شخص دیگه‌ رو بپوشم 

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2738

بستگی داره اسی اگه دست وبال شوهرت باز بروبخرولی اگه واقعانداره ومیخوای اقتسادی فکر کنی اززن برادرت بگیر حقیقتش منم فقط همون نیم ساعت تومحضرپوشیدم وتاالان اصلا نپوشسدمش

گاهی انسانم آرزوست
من شخصا قبول نمیکردم لباس عقد شخص دیگه‌ رو بپوشم 

چرا آخه یعنی خوب نیست این کار؟

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
بستگی داره اسی اگه دست وبال شوهرت باز بروبخرولی اگه واقعانداره ومیخوای اقتسادی فکر کنی اززن برادرت ب ...

دست و بالش تنگ نیست ولی یه چک ۱۵۰میلیونی داره که فعلآ ۷۰میلیونش کمه شغلش آزاده 

اگه مراسم بود قطعا میخریدم اما میگم برای نیم ساعت خرج رو دستش نذارم 

دست و بالش تنگ نیست ولی یه چک ۱۵۰میلیونی داره که فعلآ ۷۰میلیونش کمه شغلش آزاده  اگه مراسم بود ...

خوب میکنی ولی بعد ازعقد وچک پاس شدیه مسافرت دونفره ویه خرید توپ انجام بده که فکرنکنه زن گرفتن بدون خرج 

گاهی انسانم آرزوست
خوب میکنی ولی بعد ازعقد وچک پاس شدیه مسافرت دونفره ویه خرید توپ انجام بده که فکرنکنه زن گرفتن بدون خ ...

آره دقیقاً حالا خانوادم نمیزارن تو عقد برم مسافرت همیشه میگن با اینکه هنوز عقد نکردم همش میگن شبا زود بیا مراقب خودت باش و این حرفا 😅🤣

آره دقیقاً حالا خانوادم نمیزارن تو عقد برم مسافرت همیشه میگن با اینکه هنوز عقد نکردم همش میگن شبا زو ...

بذارچندوقت بگذره یه بهانه جورکنیددوتایی برید وکلی خرید کن وخوش بگذرون بهت تبریک میگم انشالله خوشبخت بشی اسی

گاهی انسانم آرزوست
بذارچندوقت بگذره یه بهانه جورکنیددوتایی برید وکلی خرید کن وخوش بگذرون بهت تبریک میگم انشالله خوشبخت ...

مرسییی عزیزم ❤️😍❤️

2706