2737
2739
عنوان

از خیلی چیزا خسته ام راهنمایی می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی شرکت خصوصی کارمند اداریم،  نه رشته ام مهندسی کشاورزی هست، اصلا دنبال کار متناسب با رشته ات ...

جدیدا بهم میگه چون خواهر و مادرت خونه دارن طرز فکرت مثل اوناس اونا دلشون نمیخواد تو بری کار در صورتی که خانواده ی خودش اینجوری هستن خانواده ی من که از اوضاع خبر دارن میگن کاش کار پیدا میکردی تا دیگه اینقدر اذیت نمیشدی

شوهر منم تا کار می کردم یه چیز می گفت الان چند ساله خونه دارم از زن همکارش تعریف کرد که به خاطر حقوق ...

وقتی که میگه من فقط جون میکنم تو هیچی وقتی همیشه با کنایه باهام حرف میزنه اصلا هیچی ازش نمیخوام یعنی جراتش رو ندارم کلا خرید که نمیکنم واسه خودم اگه خدایی نکرده ی چیزی بخرم تا یک ماه با من قهره

2728

عی خدا

این مردا چرا همش به فکره اینن که زناشون واسشون تخم طلا بزارن؟

من خودم ده ساله پیش کارمند بودم توی یه دفتر

میدونی حقوقم چقدر بود ؟

از چهل هزار تومن شروع شد تاااااااا دوسال رفتم و شد شصت هزار تومن

و ما این حقوق رو میخوردیم و حقوقه شوهرم رو پس انداز میکردیم

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2738
الان چیکار میکنی

الان دو بچه یکی شش ساله و یکی 17 ماهه دارم

بچه داری و خونه داری

از شوهرم بیشتر درس خوندم 

همین الانشم به کارام نمیرسم

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
فقط کافیه همینو بشنوه من هیچی نمیگم مثل کسایی که ی کاره اشتباهی کردن حالا باید سرزنش بشن جرات حرف زد ...

همینه دیگه گلم

هر چی حرف نزنی بیشتر توسری میخوری

اگه هیچی نگی فکر میکنن حق با اوناست

بخاطراینه که بعضی مردای خاله زنک که پیش هم میشینن وصحبت میکنن پز زن وتحصیلات وکارش وخونواده اش وحتی مخل زندگیش هم میدن مردای ساده هم تحت تاثیرقرارمیگیرن فک میکنن چقدر اونا زنای باکلاسی دارن درصورتیکه اینحوری نیس

بخاطراینه که بعضی مردای خاله زنک که پیش هم میشینن وصحبت میکنن پز زن وتحصیلات وکارش وخونواده اش وحتی ...

جالبیش به این هست که نه مادرش نه خواهرش نه برادش هیچ کدومشون کارمند نیستن درامد هم ندارن 

2706