سلام شوهرم دائم از زنهای کارمند تعریف و تمجید میکنه از بخت سیاه منم که کارمند نیستم دایم میگه تو واسه زندگیمون تلاش نمیکنی اخه با این وضعیت کار من چیکار کنم وقتی هم میگم برم ی حرفه ای یاد بگیرم اصلا هیچی نمیگه انگار زبون نداره میگه چقد خرجت کردم رفتی دانشگاه حالا هیچی شما بگید چیکار کنم خسته شدم بس که همه رو میزنه تو سرم تمام اطرافیان خودش حتی دانشگاهم نرفتن چه برسه کار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم شما جه کار به زبون اون داری 😂

شنا یه خانون تحصیل کرده ای این همه زحمت کشیدی سعی کن یه کار مطابق رشته ات گیر بیاری کار حرفه ای خیلی عالیه بع نظرم برو

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍
از این کارایی که تو خونه انجام میدن بکن. مث نمد دوزی و اینا

بهش میگم همه میرن کلاس یاد میگیرن مسخره میکنه میگه اخه اینم کاره فقط میترسه ی وقت من از خونه برم بیرون توی جامعه اون وقت از اون طرف کارم میخواد 

سلام عزیزم شما جه کار به زبون اون داری 😂 شنا یه خانون تحصیل کرده ای این همه زحمت کشیدی سعی کن یه ک ...

اره باید برم دنبال کار بگردم اگه شده هر جا رفتم التماس کنم 

شوهره منم میگه خانومه همکارم با ماشین میاد دنباله همکارم ولی تو نمیتونی بیای توی اتوبان

خوب چیکار کنم میترسم از اتوبان عاخه محله کارش بیرون شهره

اصن مگه وظیفه منه برم بیارمش

سرویس داره

منم یکبار گفت هیچی نگفتم باردوم که گفت بهش گفتم هاااان حالا هی نخای بگیا و ...

دیگه نگفت

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
بهش میگم همه میرن کلاس یاد میگیرن مسخره میکنه میگه اخه اینم کاره فقط میترسه ی وقت من از خونه برم بیر ...

لازم نیس بری کلاس. همه چی تو نت هست. بگردی یاد میگیری. بعدشم چه تعریفی میکنه از همکاراش مگه

می خواست از اول زن کارمند بگیره چه حرفیه  خانه داری هم شغله دیگه یه شغله 24 ساعته بدون مرخصی&n ...

درست گفتی از اول همین بود ما عقد بودیم حرفاش همین رنگ و بو رو داشت. همون موقع سر همین بهش گفتم چرا میگی مگه چشمات رو بسته بودی دیگه نمیگفت تا دو سال بعد ازدواجمون دوباره شروع شد

2706