2737
2739
میتونم بدونم چن سالته ؟ و  چی شد ک این حس و حال قشنگ رو پیدا کردی ؟؟؟

سنم کم نیست دوتا پسر دارم اول از همه لطف خدا همیشه هست هوامو داره هرچی خواستم بهم داده  تربیت وآرامش پدرم بعدم مشکلات زندگی همه اینا ثروت وهویت من هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره حجاب ونماز واجبه مگه میشه مسلمان بود و حجاب نداشت نماز نخوند اگه واجبات رو انجام ندم چطور روم بش ...

عزیزم اینو هیچوقت نگو چون خدارو هیچوقت نمیشه دید

کاربری دست دونفره
میتونم بدونم چن سالته ؟ و  چی شد ک این حس و حال قشنگ رو پیدا کردی ؟؟؟

چند سال پیش به خاطر شرایط زندگیم مجبور شدم با ی خانواده که هیچ اعتقادی نداشتن بریم طبیعت حدود ۴۰نفر همه سختیهاش قابل تحمل بود تا اینکه ی جا نشستیم و مردها کنار رودخونه جمع شدن و میخواستن مشروب بخورن فقط چندتاشون که نمیخورن خودشون رو مشغول آتیش کردن مشروب خورها چنان ذوقی داشتن که نگو دختر خانواده سریع ی لیوان برداشت برم بخورم همه هم ی جور با تحقیر نگام میکردن که تو ادای دین داری جلوت میخوان بخورن وحرمتی برات قائل نیستن ی لحظه گفتم خدایا نزار حرمتم شکسته بشه ی دفعه کنار رودخونه هیاهو شد چند نفر دویدن همه نگران چه شد فکر کردیم کسی توآب افتاد رودخونه هم از اون روزای خروشان پرآب بود گفتن بطری مشروب باز نشده افتاد توآب مشروب رو تو ی بطری نوشابه بزرگ آورده بودن یک ساعت بعد برگشتن و گفتن هرچی رفتیم اثری ازش ندیدیم اون تفریح که با مستی اونا تبدیل به زجر وعذابم می‌شد شد گرمای محبت خدا     خیلی حال میده بگی خدا وخدا در همون لحظه جوابت رو بده     همین اتفاقای ساده باعث میشه بفهمی راهت درسته و پله پله به خدا نزدیکتر شی

اره دادم

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
2740

من حاضر نیستم هرچی ک متعلق به منه واس کس دیگ بشه فقط به تنها کسی ک راضیم و جونم میدم خواهرمه دیگ به هیچکسی نمیدم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چند سال پیش به خاطر شرایط زندگیم مجبور شدم با ی خانواده که هیچ اعتقادی نداشتن بریم طبیعت حدود ۴۰نفر ...

قربون خدا بشم 

میشه برا اینک خداوند مهربون بزودی ی همسر و ازدواج خوب و مناسب نصیبم کنه دعام کنی چهله بقره گرفتم خودمم اسم فائزه 

چرا نمیشه بعد مرگ که تبدیل بشیم به روح وبعد برپا شدن قیامت اونوقت کسی که لیاقتشو داشته باشه به محضر ...

نه خدا رو حتی روز قیامت هم نمیشه به چشم دید اگه شیعه هستید که این حرف غلطه ولی اگه اهل سنت باشید اونا فقط معتقدن که میشه دید 

کاربری دست دونفره
چیو ؟ ب کی ؟ بعدن چی شد 

یه چیز خیلی خوشگل درست کرده بودم دادم به کسی ولی قدر ندونست

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
2706