2752
2734

ی چیز با ارزش بدون هیچ بهاییی بدین ب کس دیگ حتی اون فرد آدم قدر شناسی هم نباشه ؟ حاضرید ؟؟؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حاضر نیستم محتویات چاه خونمون رو هم به قدرشناس بدم اما اگه کسی که نمیشناسم بیاد همه زندگیمو بخواد به ...

یعنی نشناسی ؟ بهش میدی ؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
مه مگ چیزخلم

تا حالا ب این فک کردی دیدی خدا با اینک میدونه ما کلی نمک نشناسیم و نا شکر کلی چیز بهمون میدهاما ب محض اینک ی چیز از مون میگیره چقد کفر میگیم و یا ی چیز کمه چقد میگیم ک هیچی ندیدیم ازش 

آره به هیچی دلبستگی ندارم اما از قدرشناس متنفرم 

مذهبی هستی ؟ 

مذهبی که الان میگن نه مسلمانم ومقید به دین حضرت محمد و برای هرکاری مهمه برام اسلام چه گفته وخدا نظرش ...

یعنیمحجبه هستی ؟ نماز میخونی 

مذهبی که الان میگن نه مسلمانم ومقید به دین حضرت محمد و برای هرکاری مهمه برام اسلام چه گفته وخدا نظرش ...

راستی چرا از قدر شناس بدت میاد ؟

یعنیمحجبه هستی ؟ نماز میخونی 

آره حجاب ونماز واجبه مگه میشه مسلمان بود و حجاب نداشت نماز نخوند اگه واجبات رو انجام ندم چطور روم بشه اون دنیا تو چشم خدا نگاه کنم    میدونی بزرگترین آرزوم اینه که ی روز روبه روی خدابشینم و خدا بهم لبخند بزنه ی لبخند رضایت  نه بهشت برام مهمه نه ثروت دنیا فقط لبخند رضایت خدا 

آره حجاب ونماز واجبه مگه میشه مسلمان بود و حجاب نداشت نماز نخوند اگه واجبات رو انجام ندم چطور روم بش ...

چقدر قشنگگگگ

میشه با این قلب پاکت موقع نماز دعام کنی ک خداوند بزودی ی ازدواج خوب و مناسب نصیبم کنه اسمم فائزه 

آره حجاب ونماز واجبه مگه میشه مسلمان بود و حجاب نداشت نماز نخوند اگه واجبات رو انجام ندم چطور روم بش ...

میتونم بدونم چن سالته ؟ و 

چی شد ک این حس و حال قشنگ رو پیدا کردی ؟؟؟

2706