2733
2734
عنوان

جنين اهدايي

3032 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها كسي هست جنين اهدايي بده؟

و كساييكه مراكز نازايي كه جنين اهدايي خودشون گرفتن و كاشتن

يا مراكزي رو ميشناسن كه هم كارشون خوبه و هم قيمتاشونو ميدونن بيان راهنمايي بدن لطفا

بهيچكس اجازه نميدم من رو به اين باور برسونه كه روياي بي ارزشي دارم😌

کدوم شهرین

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی مشکلتون از دوطرف؟که جنین میخوای یا منظورت تخمکه؟

اگه مشکل از اسپرم باشه باید جنین بگیرن متأسفانه! 

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731
ینی از تخک زن نمیتونن استفاده کنن وحتی تخمکم اهدایی میشه؟

تخمک اهدایی میشه استفاده کرد! 

اما اسپرم اهدایی تو ایران ممنوعه از نظر شرعی😒

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2740
ینی مشکلتون از دوطرف؟که جنین میخوای یا منظورت تخمکه؟

مشكل از همسرمه عزيزم پيشهاد جنين اهدايي دادن بهمون

من خودم بفكر پرورشگاه بودم

اما دكترم خيلي پافشاري داره رو جنين اهدايي 

آها نمیدونستم ولی اینجور که خیلی سخته کارشون 

اینایی که آی وی اف کردن بچه دارن بقیه جنین ها رو اهدا میکنن یا میفروشن

تخمک اهدایی میشه استفاده کرد!  اما اسپرم اهدایی تو ایران ممنوعه از نظر شرعی😒

نه اسپرم اهدايي هم تحت شرايط خاصي راهكار داره و ميشه و بعضي مراجع از جمله امام خامنه اي تاييدش كردن اما ي مقدار دوندگي قانوني داره  ولي انجام ميشه طبق ظوابطي بطور ناشناس

نه اسپرم اهدايي هم تحت شرايط خاصي راهكار داره و ميشه و بعضي مراجع از جمله امام خامنه اي تاييدش كردن ...

اگه بشه که خوبه! 

حداقل یه ژنش مال خودته

يه خانمي تو همين ني ني سايت پست گذاشته بود جنين اهدايي وتخمك اهدايي ميدم شماره گذاشته بود

خيلي خوشحال شدم بهش پي ام دادم اما گفت مال چندوقت پيش بوده

الان ديگه نميدم😔كلا خورد تو پرم نميدونم چرا خوشحال شدم گفتم شانس بهم رو كرد

مشكل از همسرمه عزيزم پيشهاد جنين اهدايي دادن بهمون من خودم بفكر پرورشگاه بودم اما دكترم خيلي پافشا ...

وای نه نی نی تو شکم خودت باشه یه مزه ی دیگه داره حتی یه دونه هم نداره که همونو بگیرن وانتقال بدن بهت؟اگه که نه آخرش مجبور شدی سریع قبول نکن از هر کسی کدوم شهری؟

اگه بشه که خوبه!  حداقل یه ژنش مال خودته

حس ميكنم ب شوهرم پيشنهاد بدم ناراحت شه 

خودش پيشهاد جنين رو استقبال كرد اما ازون چيزي نگفت