2733
2739
عنوان

جنين اهدايي

| مشاهده متن کامل بحث + 3033 بازدید | 26 پست
وای نه نی نی تو شکم خودت باشه یه مزه ی دیگه داره حتی یه دونه هم نداره که همونو بگیرن وانتقال بدن بهت ...

ما تمام راههارو رفتيم اي يو اي اي وي اف و ميكرواينجكشن

هيچ كدوم جواب نداد

از استان گلستان

بهيچكس اجازه نميدم من رو به اين باور برسونه كه روياي بي ارزشي دارم😌
ما تمام راههارو رفتيم اي يو اي اي وي اف و ميكرواينجكشن هيچ كدوم جواب نداد از استان گلستان

اگه شیراز بودی دکتر خوب یراغ داشتم بذا یه نفر بود پیامشو دیدم که کارش اهدا جنین ورحم اجاره ای بود شمارشو پیدا میکنم میفرستم برات اون تهرانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه شیراز بودی دکتر خوب یراغ داشتم بذا یه نفر بود پیامشو دیدم که کارش اهدا جنین ورحم اجاره ای بود شم ...

كار ما از دكتر مكتر گذشته عزيزم باور ميكني ديگه از هرچي دارو خوردنو دكتر رفتنه خسته شديم😔7 ساله همين داستانو داريم 

اي جانم اگه شمارشو پيدا كني ممنونت ميشم يه عمر عزيزي😍

كار ما از دكتر مكتر گذشته عزيزم باور ميكني ديگه از هرچي دارو خوردنو دكتر رفتنه خسته شديم😔7 ساله همي ...

┅─═ঊঈ💓donya💓️ঊঈ═─┅:
قابل توجه خانواده ها:
خانوادهایی که مشکل نازایی دارند میتونند با مامشورت کنند.
با ما تماس بگیرید.
09108484388

کارما اهدا تخمک رحم اجاره ای و غیره
🌟گرمی خانه شما ارزوی ماست🌟

مشاور_پزشکی خانم ضحاکی

2731
┅─═ঊঈ💓donya💓️ঊঈ═─┅: قابل توجه خانواده ها: خانوادهایی که مشکل نازایی دارند میتونند با مامشورت کنند. ...

حتما زنگ ميزنم يدنيا ممنونتم

كار ما از دكتر مكتر گذشته عزيزم باور ميكني ديگه از هرچي دارو خوردنو دكتر رفتنه خسته شديم😔7 ساله همي ...

من خودم بعد از ۱۳سال ولی از خدا خواستم وتو یه شب بهم نگاه کرد اونشب ناراحت بودم ویه دعای سریع الاجابه خوندم وایندفه خدارا به مسیح ومریم قسم دادم  واقعا گرفت از خدا میخوام هرچه زودتر دامنتو سبز کنه گلم آمین یا رب العالمین

😇😇😇😇😇😇

من واس جنين اهدايي با ٢ تا مركز تو تهران صحبت كردم ومشاوره گرفتم

يكي كلينيك سارا يكي هم كلينيك صارم

جفتشون يه سري كاشت بسته ي ٣تايي جنين با هزينه انتقال جنين رو٧ ميليون گفتن اونم جنين فريز

گفتن اگ جنين تازه بخواي ما زن و شوهرهايي داريم ك اهدا ميكنن ٩ تا جنين ميديم بهت اون ١٣ ميليون

كسي تو ني ني سايت بهم گفت خودت جنين پيدا كن يه ادم خوب و منصف كلينيكا خيلي روش ميكشن

من خودم بعد از ۱۳سال ولی از خدا خواستم وتو یه شب بهم نگاه کرد اونشب ناراحت بودم ویه دعای سریع الاجاب ...

من فداي قلب مهربونت😘بشم

انشاالله خدا بچتو واست نگه داره 

2738
حس ميكنم ب شوهرم پيشنهاد بدم ناراحت شه  خودش پيشهاد جنين رو استقبال كرد اما ازون چيزي نگفت

آخه از جهت غیرت مرد ایرانی هم جور درنمیاد

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘