2733
2739

پیرو تاپیک دوست عزیزمون درباره اینکه اولین بار کجا عشقون یا همسرتونو دیدید؟میشه بگید کجا ازتون خواستگاری کردن که براتون غیرعادی بود؟
من خودم ترم ۴ کارشناسیم حدودای سال ۹۰ تا ۹۱ بود انگار. استاد درس مقاومت مصالح سر جلسه میانترم منو که هی گیج میزدم و جوابارو پاک میکردم صدا کردن. البته یه پسر جوون قد بلند و لاغر باهاشون اومده بودن. استاد میخواستن منو به پسرشون نشون بدن. چندبارم سر کلاس گفتن من دوسدارم عروسم چادری باشه همشم به من نگاه میکردن چون من چادری بودم جلسه میانترم همون پسرش که دکترای عمران میخوند رو اورد سرجلسه. نشونم داد. نفهمیدم چی امتحان دادم. استاد خودش برام دوتا سوالو راهنمایی کرد و نوشت. جواب منم منفی بود. اخه بابام قبول نمیکرد. دوس نداشت من برم غربت. امتحان پایان ترم با یه خشمی بهم نگاه میکرد. ۱۴ شدم.😑😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منو از خواهرشوهرم خواستگاری کرده بودن برام غیرمعقول  بود  

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2738

تو خیابون

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

من ازینایی که تو مجلس روضه خواستگاری میکنن هیچ خوشم نمیاد

اخه مثلا معلومه من میرم روضه چادر میپوشم بیرون که اینجوری نیست

با چه منطقی میان جلو اخه

یبارم یکی تو اتوبوس اصرار پشت اصرار شماره خونتونو بده

واقعا درکشون نمیکنم

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
من ازینایی که تو مجلس روضه خواستگاری میکنن هیچ خوشم نمیاد اخه مثلا معلومه من میرم روضه چادر میپوشم ...

عزیزم میگن تو روضه کمتر ارایش دارن خانومای خوشگل بیشتر تو چشم هستن. گلچین میکنن

2706