2733
2739
عنوان

خوزستان

| مشاهده متن کامل بحث + 2783 بازدید | 103 پست

واقعااتحاد دوباره میخواداین ملت ولی این باردرست انتخاب کنن نه دوباره یه مشت بی سواد متظاهرروبزارن بالاسرمون

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
درک میکنم گلم اما امیدی هم نمیشه به مسئولین داشت پس این خودمونیم ک باید با اطلاع رسانی و همت قدم های ...

باور کن نمیشه ،مردم ما خسته ان ،نا امیدن ، فقیرن و.......

مردم ما تیاز به حمایت وپشتوانه دارن 

کاش مسیولین با مردم همدل میشدن 

خوشحال میشم پیجم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عسل بانو ۶۵ از تو بی منطق تر تو عمرم ندیدم. بهت پیشنهاد میکنم یبار کتابای دبستانتو مطالعه کنی تا یاد ...

اینا فقط نفت و منابع خوزستان براشون خوبه وگرنه چضم دیدن مردم خوزستانو ندارن

ایران خودش خشکسالیه اونوقت آب میفروشن به کشورای عربی خدایاایناعقل ندارن خدایااین مسئولین رونابودکن ر ...

خلیج فارس رو دادن به چینی ها اونا با کشتی هاشون دریا رو میمکنند اونوقت باید ماهی هوور بخریم کیلویی 25 تومن، 

باشد ک رستگار شویم

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه‌ام ♥️
2731

خیلی بی ادبی.خیلی.این حجم از نفرت رو اولین باره میبینم.اگر همینا نبودن که الان نوه صدام تو کوچتون رژه میرفتو احتمالا حق تو یکی رو قشنگ کف دستت میذاشتن

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2740
یعنی هنوزم بی فرهنگایی امثال شما هستن متاسفم واست فقط همین 

هستن که اوضاع کشور اینه 

نفاوت ها بیداد میداد میکنه اعم از فرهنگی ومالی 

نمیدونم چطور این خانوم اینطور صحبت میکنه 

وقتی توی همین سایت میبینم یکی به فکر زیاد کردن طلاهاشه ولی یکی دیگه میگه یکساله نتونسته گوشت بخره 

مغزم سوت میکشه 

خدایا تکلیف ما چیه

خوشحال میشم پیجم 
اینا فقط نفت و منابع خوزستان براشون خوبه وگرنه چضم دیدن مردم خوزستانو ندارن

نداشته باشن. کل مملکت به خاطر تلاش و زحمت و خون خوزستانی ها سر پا هست و میچرخه .. حالا شما اجازه بده یه عده بی سواد هر حرفیو نسنجیده بزنن .. چه اهمیتی داره ؟! 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

تواستان ماهم عرب هست وهم عجم هیشکی هم قصدجنگ راه انداختن نداره همه باهم دوران جنگ باعراق کنارهم جنگیدیم هممون دنبال حق وحقوق پایمال شده استانمون هستیم نه جنگ

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
یعنی هنوزم بی فرهنگایی امثال شما هستن متاسفم واست فقط همین 

چه ربط به فرهنگ داره

خودتون برید ریسه یابی کنید مشکلاتو حل کنید

عربا رو خوب میشناسم تنبل و کار نکن

میخان همه چی اماده دم دستشون باشه

یکی یه چیزی بهش بگه من قاطی کنم بد میشه ها😠😡

حرص نخور  احتمالا یکی از اون جیره خورهاست که با همین حرفا زندگیش میچرخه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

نفرت از عرب ها چشم بعضیا رو کور کرده یادشون رفته اونا هم انسانن هر عربی بد نیست.در این حدم نمیدونن که خوزستان کلی لر و بختیاری داره که اونا هم دارن عذاب میکشن.جنگ هم اگه بیفته همش بخاطر چهل سال مدیریت عالی آقایونه

2706