2752
2734
عنوان

خوزستان

| مشاهده متن کامل بحث + 2783 بازدید | 103 پست
چه ربط به فرهنگ داره خودتون برید ریسه یابی کنید مشکلاتو حل کنید عربا رو خوب میشناسم تنبل و کار نکن ...

صد شرف دارن به مسئولین ما

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرص نخور  احتمالا یکی از اون جیره خورهاست که با همین حرفا زندگیش میچرخه

این مدل جدیدشونه آخه.دیگه جنگو بدبختیاشم قبول نداره.حالا بره ته نژاد خودشو در بیاره معلوم نیست کیه ومال کجاست😙😠

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
حرص نخور  احتمالا یکی از اون جیره خورهاست که با همین حرفا زندگیش میچرخه

دقیقا. خیلی هم خوب خودشونو نشون میدن معمولا !

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
من هرمزگانم اینجا هم وضعیت همینه، فقط هنوز کمی اب داریم

وقتی از رشادتهای جنوبی ها ویا کلا ایرانی ها توی جنگ تحمیلی میشنوم دلم میگیره میگم چقدر جوون جونشونو دادن که ایران حفظ بشه ولی الان داره توسط خودیها نابود میشه 

ماها که به فنا رفتیم تکلیف بچه هامون چی میشه😢

خوشحال میشم پیجم 
ببینیم شماعربا یه جنگی تو جنوب میندازین تا کلکسیون بدبختیامون اضافه شه ریپلای نکنین مشکلات هست بری ...

بیرون گود نشستی دستور میدی بفرما برو حل کن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نداشته باشن. کل مملکت به خاطر تلاش و زحمت و خون خوزستانی ها سر پا هست و میچرخه .. حالا شما اجازه بده ...

خوزستانیا اینهمه سختی میکشن بعد یه مشت آدمی که نفسشون از جای گرم بلند میشه اینا رو میگن عصبی میشم.الهی آه مادرایی که بچه هاشون فدای این سیستم شدن باعث و بانی شو بگیره

چه ربط به فرهنگ داره خودتون برید ریسه یابی کنید مشکلاتو حل کنید عربا رو خوب میشناسم تنبل و کار نکن ...

تنبل نیستند شما برو ببین گلم بعد قضاوت کن، مردم تو نون شبشون میوندن چی میگی شما

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه‌ام ♥️
بیرون گود نشستی دستور میدی بفرما برو حل کن

همینو بگو تشریفشو ببره اونجا یه هفته تو دمای۵۰درجه اب شور وخاک بخوره ببینم هنوز اینقدر رو داره

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

انقدر نممیفهمی که اینا هموطنهای ماهستن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

یا خدا این حرفا چیه 

ایا اقوام عرب جز ایرانی ها نیستن ،کدوم قوم ایرانی اماده خور بوده 

زشته ،به خدا زشته 

ما همه هم وطنیم واقعا نمیبینی که هر روز چقدر از هم وطنات دارن عذاب میکشن

انسانیت کجا رفته

خوشحال میشم پیجم 

اون عربی که داره توی گرماوخاک خوزستان زحمت میکشه تنبله اونوقت توخانم عسل که نشستی زیربادکولرداری ازبیکاری توسایتامیچرخی زرنگی حتمابیاخوزستان ببین توگرماچقدمیتوتی کارکنی اونوقت سخنرانی کن

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
2706