2737
2734
عنوان

خوزستان

| مشاهده متن کامل بحث + 2783 بازدید | 103 پست

عسل بانو ۶۵ از تو بی منطق تر تو عمرم ندیدم. بهت پیشنهاد میکنم یبار کتابای دبستانتو مطالعه کنی تا یاد بگیری همه خوزستانی ها عرب نیستن در ضمن. کسی هم دنبال جنگ نیست.. حقشونه حق طبیعیه مردم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

از بس مسئولین به فکرن 

خدا ازشون نگذره 

فقط قصد نابودی مردم رو دارن 

اب آبادان رو فروختن به عراق و کویت برای  ۳۰ سال 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ماچیکارمیتونیم بکنیم چطورمردم باچه امکاناتی جلوی ریزگرداروبگیرن

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
2731
ببینیم شماعربا یه جنگی تو جنوب میندازین تا کلکسیون بدبختیامون اضافه شه ریپلای نکنین مشکلات هست بری ...

صدات از جای گرم بلند میشه 

کی جنگ خاست 

ما خسته تر از این حرفاییم 

الان مشکل ما فقط آبه 

نمیشه حموم رفت نمیشه یه مسواک زد 

ظرفارو میشوریم انگار نشستیم

خانما یه wcمیرن عفونت میگیرن از اون آب 

شما خوش باشین جنگی نیس اینجا 

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
ببینیم شماعربا یه جنگی تو جنوب میندازین تا کلکسیون بدبختیامون اضافه شه ریپلای نکنین مشکلات هست بری ...

این چه حرفیه 

بهتره یه کم چشم و گوشت رو باز کنی تا بفهمی کی جنگ راه میندازه 

اینا همش نقشه ی خودشونه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

ایران خودش خشکسالیه اونوقت آب میفروشن به کشورای عربی خدایاایناعقل ندارن خدایااین مسئولین رونابودکن راحت شیم ازدستشون 

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
از بس مسئولین به فکرن  خدا ازشون نگذره  فقط قصد نابودی مردم رو دارن  اب آبادان رو ...

عزیزم این رو هم بگو که کدوم رئیس جمهور این کار رو کرده؟😉

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌
از دست ادمای جزیی مثل ما کاری بر نمیاد  اوضاع خیلی خرابه😢

درک میکنم گلم اما امیدی هم نمیشه به مسئولین داشت پس این خودمونیم ک باید با اطلاع رسانی و همت قدم هایبه کوچکی برداریم

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه‌ام ♥️

اولا که همه خوزستات عرب نیست لر و ترک هم داره.دوما انشالله به حال دل مردم خوزستان بیفته هر کی فکر میکنه اینا نالیدن بیخوده

عزیزم😢😢😢😢 کاش روزی برسه اسایش به کشورمون برگرده

قربونت الهی امین 

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊

یعنی هنوزم بی فرهنگایی امثال شما هستن متاسفم واست فقط همین 

هعیییی😶
2706