2733
2739
من راضی م همه ی زندکیمو بدم واسش تا خوب بشه چند وقت میگذره الان برای شما؟فکر کنم نود و چهار بود تاپ ...

نه من 93 فهمیدم تو تولد 3 سالگی اش تقریبا  برات تو پست قبلی نوشتم خیلی از مراکز پوراعتماد که میدونم امیراباد تهرانه مرکز پیشیاره را اسمش یادم نمیاد مرکزی که الان خودم میرم قبلا پونک بودن خیلی با صفا بود جاشون ولی جا به جا شدن امدن سعادت اباد یک مطب دکتره که بعضی ساعت ها میده به این ها تا بچه ها عقب نمونن کلاس هاشون مرکز ذهن زیبا گیشا باید باشه 

ارتباط نداره زیاد حرف میزنه ولی هنوز خیلی جا کار داره تازه تو 5 سالگی کلمه گفت

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شما گفتی کفش آهنی میخواد به نظرت اشتباهه از کرج بیام تهران واسه درمان؟

به نظرم تو کرج هم مراکز خوبی باید باشن منتها دوستان کرجی باید بهت کمک کنن یک اقای بهمنی گفتار درمانه شنیدم تو کرج هست سرچ کن ببین چیزی ازش پیدا میکنی .ولی کرج به تهران نزدیکه میتونی بیایی برنامه بگیری و بری 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اینترنت میتونم پیدا کنمشون؟

اکثرشون بیمارستان مفید هستن منتها روزاشون نمیدونم یک موقعی غفرذانی دوشنبه ها بود که باید 12 شب که وارد دوشنبه میشدی زنگ میزدی بیمارستان با تلفن و وقت میگرفتی برای دکتر اطفال متخصص مغز و اعصاب و اسم دکتر میگفت غفرانی میزدی و صبح میرفتی دم دستگاه تو بیمارستان مفید و همون کارا تلفن تکرار میکردی و نوبت میگرفت دکتر انترن ها میبینن بچه را باید اصرار کنی خودش ببینه محولاتی  ولی فکر کنم مطب هم داره  اشرفی مطبش تو ازادی باید باشه میتونی سرچ کنی 

نه من 93 فهمیدم تو تولد 3 سالگی اش تقریبا  برات تو پست قبلی نوشتم خیلی از مراکز پوراعتماد که می ...

ای خدا چقدر زمان میبره

من فعلا از دکتر کرج شروع کردم یه پزشکه استادیار دانشگاهه علوم پزشکی البرزه

ببینم چی میگه

اگر اتیسم باشه اول باید ببینم هفته ای چندبار باید رفت تهران؟ اگر زیاد نباشه میام ولی زیاد باشه واقعا نمیشه

گرچه دوست دارم بهترین پزشک ها رو ببرمش

هزینه زیاد ینی چقدر؟

2728
اکثرشون بیمارستان مفید هستن منتها روزاشون نمیدونم یک موقعی غفرذانی دوشنبه ها بود که باید 12 شب که وا ...

سه شنبه یه وقت از بیمارستان مفید خواهرشوهرم گرفته اسم پزشک و نمیدونم

امیدوارم خود دکترش ببینتش

ای خدا چقدر زمان میبره من فعلا از دکتر کرج شروع کردم یه پزشکه استادیار دانشگاهه علوم پزشکی البرزه ...

عزیز دلم هستن کسانی که بچه هاشون نوجون هستن هنوز میان کلاس کفش اهنی بی جهت نگفتم باید صبور باشی اگه بچت تشخیص گرفت و اینکه بپذیری متفاوته با بقیه اوایلش که تقریبا هر روز یا حداقل 5 روز کلاس لازمه 

الان گفتار درمانی و کاردرمانی من 60 میدم یک زمانی 30 بود اولش یک کلاس بازی درمانی گروهی هم 70 میدم یک ساعت و نیم اون 

2740
با برنامه گرفتن درست میشه؟    

بخواهی فکر کنی مثل بقیه بچه های همسن و سالش میشه نه دورغ چرا ولی بخواهی هم رهاش کنی خیلی بده فقط باید با قبل خودش مقایسه کنی اگه خودت میتونی باهاش کار کنی باهات لجبازی نمیکنه 

عزیز دلم هستن کسانی که بچه هاشون نوجون هستن هنوز میان کلاس کفش اهنی بی جهت نگفتم باید صبور باشی اگه ...

دوست دارم به مدرسه برسه

تا نوجونی واقعا خانواده ها چی میکشن

خدا کمک کنه واقعا

عزیز دلم امیدوارم که فرزندت اوتیستیک نباشه چون شما باید مادر خیلی قوی و صبوری باشی ولی از همین الان به نظر میاد که حساس هستی خانمی سخته ولی غیر ممکن نیست اگه باشه میتونی با کمک خودت . تمرین خیلی ببریش جلو

چه فرقی با همسن و سالاش داره؟    

بالاخره متفاوته دیگه دنیا را جور دیگری میبنن مگه بده عزیزم 

توکلم به خداست نه من خودم افسردگی گرفتم

خب اگه تو شاد نباشی نمیتونی بهش کمک کنی 

2706