2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2850456 بازدید | 43008 پست
مدرک و شاهد داری عزیزم؟

ویس و پیاما و صداش و فیشای واریزی

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان

خرج امروز من صفر، از یه جایی هم ۲۰۰ رسید دستم، یک آن فکر کردم آخ جووووون پس اندازش کنم ولی یهو یاد فریزر افتادم که امروز آخرین ته گوشت رو هم باهاش غذا پختن😐

اما فردا کللللللللللللللللی خرید دارم که نمیدونم از کجا شروع کنم😢😭

خرج امروز من صفررر 

اما دیروز ۵۰/۰۰۰ تومن پسته خریدم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2742
یعنی هرسه ماه یدونه گوسفند میخورین ؟€ خواهری

بله عزیزم

چهار نفریم میهمان هم زیاد داریم 

و اینکه گوست گوساله زیاد نمیگیریم شاید تدی این سه ماه دو یک کیلو و نیم گوساله و یکی دوکیلو هم شتر بخریم 😉

صبحتون بخیر و شادی و انرژی و پول و برکت😍🌾🌱🌹

خرج دیروز؛

۱۳۵ شلوار همسر

۲۵ بیژامه من😆

۱۲ لباس زیر همسر

۱۱۰ سوییشرت ورزشی پسر

از لحاظ خوراکی ولی خرجمون صفر بلاخره😏

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
عزیزم توی این فصل چ چیزایی رو فریز میکنی ک نسبتن ارزونتر باشه برات

راستش خیلی به ارزونی و قیمتش فکر نمیکنم جیزایی که نیازه را میخریم دوست عزیز حالا بعضی چیزا واقعا تو فصلش ارزونتره 

الان دارم زرشک تازه میخرم پاک میکنم فریز میکنم ۱۲ کیلو زرشک تر میخرم هرسال

و بعضی ماهی ها که الان زیاد صید میشن مثل خانواده شیر ( شیر،شیرنیزه،شیرقباد،شیردم زرد،) و سکن و هامور و..... قیمتش پایینه میخریم به اندازه ۶ ماه تا اردیبهشت چون رمستون واقعا ماهی شیر گرون میشه 

ولی خوب مرداد فصل رطب و میگو هست که سی چهل کیلو میخریم برای تا سال دیگه 

انواع سبزی های خورشتی و کوکویی و پلویی ، رب گوجه ، آب لیمو و نارنج ،نخودسبز و باقلا و لوبیا سبز و و و و 

اینا هم که هر سال آماده میکنم 

2740

سلام و صبحتون پراز نشاط و سرزندگی 

نازنین ها اگه توی شهرتون ماهی تُن میارن اسم دیگه اش هَوور هست بخرید و خودتون تن ماهی درست کنید هم تازه و بدون مواد افزودنی هم خوشمزه و واقعا به صرفه 

با پول دوتا کنسرو تن ماهی میتونید یدونه هوور بخرید که برای خانواده چهارنفره ما حداقل دو وعده کامل با نون و سه وعده با پلو  میشه  🍀🍀🍀

سلام صبح همگي بخير🌹🌹🌹

ما امروز حقوق ميگيريم و من امروز پرونده ماه مهر رو بستم و هزينه هارو جمع زدم👇🏻

اقساط ثابت:٣,٠٦٧,٠٠٠
خريد ماهانه: ٤١٩
خريد هفتگي: ٤٥٥
ماهانه خودم: ٥٠٠
بچه(لباس،پوشك، شيرخشك و ...): ٦٧٠
پزشكي: ٦٠٠
تفريح: ٢٣١
متفرقه(كسري چك، كادو، آتليه و...): ٢٥٥٠
ماشين: ٨٠
مادر:٤٤١
شارژ ساختمان(براي ٤ ماه):٣٦٠
قبض و اينترنت : ٧٥
كرايه همسر:٨٤

جمع: ٩٥٣٢

ما اين ماه ١٥٢٥ تومن از حقوق ماه آينده پيش پيش خرج كرديم و ي پسرفت بزرگ داشتيم🤦‍♀️بايد اين ماه جبرانش كنيم... ١٢ روز ديگه هم انشالله زايمان ميكنم ك البته واسه هزينه هاش مبلغي كنار گذاشتيم

دل مرنجان كه ز هر دل به خدا راهي است...هيراد و هانا💕
ویس و پیاما و صداش و فیشای واریزی

خوب همون دادگاه خودتون شکایت کن . 

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
خوب همون دادگاه خودتون شکایت کن . 

نمیشه باید رفت ابادان

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

سلام روزبخیر دوستان هزینه دوروزمون صفر 💪💪💪البته پولی نداریم که خرج بشه وفقط خرده ریز کارتها😂🤣😂🤣😅😅😅

دوستان یه غذای مقوی که دکتر برای پسرم گفت ولی ماخودمون هم خوشمون اومد :اسفناج بشورین وخرد کنین نه خیلی ریز بعد با آب خیلی خیلی  کم بخارپزکنین ولی نمک نزنین ( بعد پیاز رویکم تفت بدین تاسبک بشه   بهش ادویه یا رب اگه دوست دارین اضافه کنین )با اسفناج مخلوط ودرآخر بهش تخم مرغ اضافه کنین خیلی خوشمزه ومقوی وکم هزینه هست.قسمت پارانتز خودم اضافه کردم دکتر گفت اسفناج وتخم مرغ فقط😋😋😋

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
2706