2752
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2852508 بازدید | 43008 پست

من قلک دارم قشنگ هم هرروز یکم مینداختم تقریبا تو دوماه از نصف بالاتر رفته بود خودشم فقط ده تومنی ودو سه تام پنجاهی انداختم ...اما الان یه ماهه نتونستم بندازم ...دندونامو دارم ترمیم میکنم دیگه پولی نمی مونه خیلی گرونه دندونپزشکی ....بعدشم یکیش رو کشیدم نشد ترمیم مجبور تاعیدم واسه اون پول جمع کنم امپلنت کنم چون دندون چهارمم هس خیلی زشت شده جاش خالیه...دلمم میخواد تو قلکم هم بندازم...از اینورم واسه خونمون که خریدیم چهل تومن اینا تو قرص افتادیم واسه اونم برنامه ریزی کردم هر روز پنجاه تومن بزاریم تو کارتم ....خونه رو هم اجاره بدیم یه پانصد هم از اونجا بیاد ماهانه ببینیم تو دوسال میتونیم بدهیمونو بدیم ایشالله...باید از پوشاک وخوراکمون و تفریحمون دوسال بزنیم .....خودمونم قراره نزدیک محل کار شوهریم خونه اجاره کنیم  شوهریم خودش بده اجارشو...توکل برخدا 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
ببین موردی که من گفتم برای عدم حضور وقتی هستش که شما تاریخ مشخص می کنید برای حضور در دفترخانه و در ق ...

انشالله...سند داره خونه ..قراره یه ماه مونده به تاریخ فروشنده بره واسه سند اقدام بکنه همه چی رو آماده بکنه تا اونروز سند بزنیم ایشالله...ممنونم ازت خواهری  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چرا کتابها رو از کتابخونه امانت نمیگیری؟

یه چندبار رفتم کتابخونه کتابایی که میخواستم نداشت یا کسی به امانت گرفته بود و ... دیگ  تصمیم گرفتم خودم بخرم سالمم نگه دارم برا بعد بچم

سلام خانوما😍😍 تازه دو روزه یه برنامه جدید ریختم انشاءالله که مثل همیشه نباشه و پایدار باشه،،،یع پ ...

سلام عزیزم 

مبارکت باشه گلم 

زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه ان شاء الله 

چرا پوشک دائمی یکتا نگرفتی؟ 

من شنیدم خیلی خوبه مخصوصا اصلا حساسیت نداره تو ت ل گرام و ای تا هم کانال دارند بزن ببین احتمالا برات بهتر و راحت تر باشه 

https://www.yektaplas.ir/

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2731

سلام وستان، 

خرج دیروز و پریروز

ویزیت دکتر و دارو ۱۹۰ ت

کرایه اسنپ ۴ مسیر ۶۵ ت

پول روسری که نمیخواستم اما مامانم سه تا از حراجی برام گرفته بود۱۰۰ ت

متفرقه۲۰ ت

مامانم ۵۰ ت،

پول کرایه ماشینش آمد و رفت ۴۵ ت

و اما دریغ از یک قرون پول در قلک😭

سلام خانوما  سوال داشتم پیشاپیش از جواب دادنتون ممنونم من میخواستم ربع سکه بخرم  قیمت مثلا ...

کسی نمیدونست ؟

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜

یه غذای مقوی و البته خیلی راحت و کم هزینه 

اسفناج و بشورین خورد کنید لازم نیس خیلی ریز ریز خورد بشه 

بعد داخل قابلمه تفت بدین ابش ک رفت عدس و سیب زمینی و فلفل سیاه و نمک و سیر و کمی اب اضافه کنید تا باهم بپزن عدس نباید خیلی زیاد باشه وقتی خوب پخت و درحال جا افتادن بود یه خورده بهش قره قروت اضافه کنید در کنارش کته هم درست کنید ما خودمون خیلی دوست داریم 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

خانما من از یکی ۶۴۰۰میخوام بهم نمیده بنطرتون چیکار کنم من خونم فارس اون ابادان راهم دور هم که بخوام برم شکایتش کنم😭

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
وکیل بگیرید تا پیگیری کنه

همون ۶تمن باید بدم وکیل. باید ابادان دنبال یه وکیل باشم

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
سلام بانو  به نظر من به سبک زندگیتون بستگی داره  مثلا ما هر سه ماه یه گوسفند میگیریم ماه ...

یعنی هرسه ماه یدونه گوسفند میخورین ؟€ خواهری

سلام بانو  به نظر من به سبک زندگیتون بستگی داره  مثلا ما هر سه ماه یه گوسفند میگیریم ماه ...

عزیزم توی این فصل چ چیزایی رو فریز میکنی ک نسبتن ارزونتر باشه برات

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
خانما من از یکی ۶۴۰۰میخوام بهم نمیده بنطرتون چیکار کنم من خونم فارس اون ابادان راهم دور هم که بخوام ...

مدرک و شاهد داری عزیزم؟

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.